Podľa tvaru chodidiel sa dá presne určiť vaša povaha. Neveríte? Tak schválne skúste či to na vás sedí…

A už je to zase tu – rovnako ako podľa tvaru prstov na ruke, dĺžky čiary života i postavy sa dá určiť vaše povaha podľa tvaru chodidiel a prstov na nohách. Neveríte? Tak schválne skúste, či to na vás sedí…

Aký máte tvar nohy?

Typ č.1

Rímska noha vypovedá o človeku, že miluje spoločnosť, skúšanie nových vecí a neustále musí byť v centre pozornosti. Tento typ nohy je najrozšírenejší, má ho až 70% populácie.

Typ č.2

Štvorcová noha, tiež označovaná ako noha dedinčana, sa vyznačuje najmenej tromi rovnako dlhými prstami. O človeku tento tvar vypovedá, že je spoľahlivý, premýšľavý, pokojný a neimpulzívny. Všetko si radšej dvakrát premyslí.

Typ č.3

Grécka noha – noha do striešky, kde je ukazovák dlhší ako palec, naznačuje, že ste optimistickí nadšenci, ktorí si vedia užívať život. Ste veľmi aktívny a kreatívny, čoho radi využívate ako v práci, tak aj vo voľnom čase.

Typ č.4

Egyptská noha – ak sú vaše prsty kratšie ako palec kvôli pretiahnutému a klesajúcemu tvaru nohy, značí to, že ste preborníci v udržaní tajomstva ostatných. Hodnoty, sľuby a poriadok sú pre vás nadradené a urobíte čokoľvek, aby ste ich neporušili.

Zdroj: jenzeny.cz