Podkolienky pre chlapcov, áno alebo nie?

Konečne sa nám vonku trošku ochladilo, aby sme mohli nahodiť naše nové kúsky zo šatníka. Mám rada teplo, ale nie horúce dni a noci, som milovník jari a jesene, zemité farby sú pre mňa balzamom na dušu i v móde.Priznávam, dlhšie som váhala, že či podkolienky malému vôbec niekedy kúpim. Dokonca aj do obchodu som sa pone vrátila až na druhýkrát a urobila som dobre.

Sem tam sa mi stáva, že dlho váham nad nejakým druhom oblečenia, pripadne jeho kombináciou, nakoniec tomu tak prepadnem, že by som najradšej kúpila z každej farby.Raz ma inšpirovala jedna maminka, keď kúpila svojmu synovi nádhernú čiapku s brmbolcom, cena bola pre mňa príliš vysoká zo zahraničnej stránky. Bola to láska na prvý pohľad, jednoducho must have.

Ale sú kúsky, ktoré si nemôžem dovoliť, prípadne nie som ochotná zaplatiť toľké peniaze za danú vec, aj keď moje srdce piští. Asi ma niekto vyslyšal, odstupom času som čiapku našla v H&M, síce v dievčenskej kolekcii, ale vôbec ma to neodradilo od kúpy, keď som ju uvidela na figuríne až mi srdce podskočilo od radosti. Ak si dobre pamätám stála asi o polovicu menej, mohla som ju drobcovi vyskúšať a natešene utekať k pokladni.

Dlho som nečakala a rýchlo som ju nakombinovala s podkolienkami a úplne som sa zamilovala. Dnes mám chuť ju opäť obliecť, v hlave mám milión kombinácii, už aby bola jeseň. Alex hneď spozoroval, že má niečo nové, iné na hlave a dával ju dole, dokonca ju zhadzoval dole valom, tak som mu ju vzala, že asi nemá pre ňu nadšenie ako ja a stane sa len výstavným kúskom.

Potrebovala som mať voľné ruky a bola priňom v pohotovosti, dala som sebe čiapku na hlavu, Alexovi to prišlo veľmi smiešne hneď pribehol zobral čiapku nasadil na hlavu a viac nedal dole.

Alexov outfit nie je možno úplne klasický, sem tam mám rada úlety, tatino poznamenal, že sme ho mali zobrať na kone, ale dôležité je, že mne sa veľmi páči. Je jednoduchý, zároveň zaujímavý, to je presne to, čo ja možem. Verím, že nie som jediná komu učaroval tento štýl a bude sa outfit na drobcovi páčiť.