Plavkový námornicky look

Najpoužívateľnejší outfit počas dovolenky pri mori sú plavky. Preto vám prinášame malú inšpiráciu ako ladiť aj na pláži. Keďže u mňa sa pásiky spájajú najmä s letom, vodou a slnkom, táto kombinácia bola ideálnou voľbou. 

Plavky som si kúpila už dávnejšie v Pepcovi, keď som začala chodiť s malým na plávanie do slanej vody, aby som nedrala moje obľúbené, zaobstarala som si niečo lacnejšie. Plavky budú mať skoro 2 roky a sú používané takmer každý týždeň a som sama prekvapená ako držia farbu aj tvar. Vyšli ma okolo 10eur a to ani neboli v zľave, vydržali zatiaľ viac ako tie za 100€. Ďalšou výhodou je, že sa dá kúpiť iba vrch alebo len spodok, prípadne si vybrať rozdielnu veľkosť vrchného a spodného dielu.

Tento rok som tam kúpila ďalšie do zásoby na plávanie, no neváhala som ich zbaliť aj na dovolenku, tie ma vyšli tuším okolo 5€, vedela som, že budú lacné ale, že menej ako 10€ za oba kusy som teda nečakala. Som už teraz zvedavá na modely budúceho roka. Nie sú nejaké tip top nádherné, ale mne veľmi dobre slúžia a určite ich môžem odporučiť. Mali aj také mini vyberateľné výstuže, ale tie som vybrala, kvôli praktickosti.