Obývačka po rekonštrukcii

Na starý nábytok vo vašej obývačke sa už nedá pozerať a vy zatiaľ premýšľate či našetrené peniaze minúť do rekonštrukcie vašej obývačky? Už ani nezvažujte, vrhnite sa do čistenia a prerábania obývačky. Chcete len ten najlepší nábytok ale špekulujete nad tým, ktorý si vybrať? Drevený, historický, moderný? Ktorý sa k vám hodí?

Vysedený gauč

Veď čoby nie, keď ešte pochádza z 80 rokov! To ste ešte doteraz nevymenili? Veď je rok 2015 a vy stále sedávate na vysedenom páchnucom gauči, ktorému nepomôže ani keby ste ho celý strčili do práčky? Je na čase ho vyhodiť.

Neodkladajte kúpu nového gauča, skúste sa poobzerať po kvalitných a zároveň moderných sedacích súpravách a neuveríte, ale budete si chcieť vziať každú z nich domov. To však nepôjde, jedine, žeby ste mali v každej miestnosti v dome koženú sedaciu súpravu a to je zrejme nereálne!

Stačí vám predsa len jedna, na ktorej budete môcť sedieť celá rodina bez ohľadu na to, že to bude tak, ako keď ste sa tlačili na jednej komunistickej sedačke! Netvrdíme, že také sedačky nie sú kvalitné, avšak dosiahli už svoj vek a práve preto ich treba nahradiť dobrou kvalitou.

Kúpou koženej sedačky sa vám splnia sny o modernom živote a budete sa cítiť akoby ste boli na sedačke v nejakom luxusnom hoteli. Tak neváhajte a vyberajte sedačky z kože.

Priestor vašej obývačky by chcelo ešte niečim špeciálnym doladiť. Čo to asi bude? Čo dávame na steny?

Obrazy na stene

V dnešnej dobe ľudia preferujú skôr tapety, avšak veľký vplyv majú aj obrazy. Čo však robiť, keď váš obraz sa nezmestí na miesto, kde už máte nabitý klinček? Urezať obraz by bola asi najväčšia chyba, ktorú by ste urobili. Veď si stačí zohnať obraz na mieru!

Aké jednoduché riešenie. Počuli ste o stránke umeniesveta.sk? Oni vám ponúkajú vysnívaný obraz na mieru. Nemusíte sa obávať, že obraz, ktorý sa vám páči je vo väčšej alebo menšej veľkosti, ako by ste potrebovali.