Objav svoje nové DNA…

Všetkých vás srdečne pozdravujeme uprostred jesene. Aj napriek trochu chladnejšiemu a sychravejšiemu počasiu máme pre vás pozvánky na hodnotné a zaujímavé podujatia, ktorých sa oplatí zúčastniť sa. Viac sa už dozviete z výberu podujatí VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. NOVÁ DNA – PRAKTICKÉ PORADENSTVO

Pozývame vás na 4-dňové pobytové podujatie, ktoré sa uskutoční od 10. do 13. novembra. Podujatie bude spojené aj so službou vnútorného uzdravenia. Súčasťou stretnutia sú prednášky, diskusie, osobné modlitby, priestor pre oddych a relax v peknej prírode Nízkych Tatier. Účastníci tiež budú môcť využiť možnosť osobného rozhovoru a modlitby so skúsenými kresťanskými poradcami.

Viac informácií o podujatí nájdete tu: http://www.vyveska.sk/nova-dna-prakticke-poradenstvo.html

2. KONCERT “THE CHAMBER CHOIR”

V sobotu 12. októbra sa v Prešove uskutoční výnimočný koncert filmovej a muzikálovej hudby The Chamber Choir. Podujatie začne o 19. hodine vo veľkej sále Divadla Alexandra Duchnoviča. Tešiť sa môžete na rôzne hudobné kúsky zo známych filmov a muzikálov v zborovej úprave ako napr. “Pán prsteňov, Hobbit, Princ Egyptský, Sestra v akcii, Bedári, Pomáda, Fontána pre Zuzanu” a mnoho iného…

Viac informácií o podujatí nájdete tu: http://www.vyveska.sk/koncert-the-chamber-choir.html

3. MISIONÁR MILOSRDENSTVA V DOĽANOCH

Misionár milosrdenstva kapucín páter Félix Tkáč OFMCap, vyslaný svätým otcom Františkom bude v Doľanoch od 12. do 13. novembra. Duchovná obnova bude prebiehať pri svätých omšiach, v sobotu 12. novembra o 17. hodine a v nedeľu 13. novembra o 8. hodine a takisto pri svätej omši o 10. 30.

Viac informácií o podujatí nájdete tu: http://www.vyveska.sk/13290/misionar-milosrdenstva-v-dolanoch.html

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.