Nový Egreš magazín na tému VODA

Kvapka po kvapke, bez vody to nepôjde

Bez vody niet života. Nielen naše bytie, ale bytie všetkého živého na svete je od vody závislé. Nie je tajomstvom, že ľudia už odpradávna situovali svoje príbytky čo najbližšie k vode. Dôkazom sú viaceré európske mestá rozprestierajúce sa pri riekach. Viac ako dve tretiny našej planéty sú pod vodou a život v nej dodnes ukrýva mnohé tajomstvá.

So živelnou vodnou témou vám najnovšie číslo Egreš magazínu prináša opäť inšpiratívny, zaujímavý, svieži, ale i kritický obsah. Aká voda je na našom území? Ako sa k nej správame? Je možné vyplávať do Antarktídy? Kedy sa začali ľudia umývať? Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac informácií nájdete v novom čísle Egreš magazínu.

Navštívite s nami zaplavené jaskyne, nazriete do tvorby súčasných ilustrátorov a tajov risografie, odletíte na Tenerife či na brehy brnianskej Svitavy, predstavíme vám hrdinov ktorých život je spojený s ľadovými vodami a kryhami a možno stretnete aj vodníka z kopaníc. Nechýba ani zopár strán pre deti a v kulináriu objavíte chute pravého čaju.