Novinky: Kormidlo Lifestyle a informácie o bývaní

img_2937-300x200-8781087

Už nejaký čas sa v rámci kormidla venujeme aj linkovaniu zaujímavých článkov o bývaní. Každý z nás niekde býva a v rámci možnosti sa snaží svoj životný priestor zveľadovať. Ide o tému veľmi rodinnú a v mnohých ohľadoch pozitívnu a veríme, že aj informácie o bývaní urobia životy našich čitateľov pestrejšími a veselšími.

Založili sme Facebook stránku Kormidlo Lifestyle, aby k vám rýchlešie dostávali nové informácie z Kormidla. Na novej Facebook stránke nájdete novinky o bývaní, ale nevyhneme sa ani príbuzným témam ako varenie, štýl, cestovanie alebo technológie. Sú to veci, s ktorými prichádzame do styku prakticky každodenne.

Informácie o bývaní nájdete na hlavnej stránke Kormidla pod článkami alebo v menu v záložke Bývanie a domácnosť. Chceme, aby ste nové články nemuseli dlho hľadať a aby ste boli v obraze. Naďalej však bežíme aj na adrese domov.kormidlo.sk, kde máte aj možnosť filtrovať príspevky podľa kategórií alebo zapájať sa do diskusií.

A nakoniec najdôležitejšia novinka: podarilo sa nám dohodnúť spoluprácu so špecialistkou na bývanie Majkou Glevaňákovou. Majka prinesie na Kormidlo svoj cit pre pekné veci a šikovné aranžérske ruky.