Nikdy by ma nenapadlo akí sú Blíženci skvelí! Presvedčte sa sami, prečo je dobré mať vo svojom živote Blížencov…

Ľudia narodení v tomto znamení sú pre ostatných ľudí doslova ako magnet! Majú totiž takú osobnosť, ktorej šarmu sa jednoducho nedá odolať.

Ich najväčšou pozitívnou a dominujúcou vlastnosťou je, že majú dokonalý zmysel pre humor. Žiadne iné znamenie sa tak nesmeje a nesrší takým vtipom ako práve Blíženci. Od samého detstva sú veľmi veselí a energickí.

Vďaka ich energii si k sebe dokážu pritiahnuť veľa priateľov – tých ozajstných! S nadšením sa púšťajú do akejkoľvek aktivity, majú milión nápadov za minútu a zdá sa, že sa unavia pomalšie, než iní …

Blíženci sú milí, príjemní a okúzľujúci. Sú symbolom všestranného nadania. Majú výbornú predstavivosť a zmysel pre diplomaciu a stratégiu.

Blíženci sú nezávislí a milujú zmeny – stagnácia nie je pre nich! Väčšina ľudí má problém s nimi udržať krok … Kvôli ich nezávislosti a impulzívnosti sa často hádajú. Rýchlejšie hovoria, ako myslia, a tak môžu ľudí rýchlo uraziť.

Blíženci sú jedným z mála znamení, ktoré sa dokážu ospravedlniť. Do života svojich priateľov prinášajú veľa radosti a tí im vďaka tomu drobné chyby rýchlo prepáčia. Majú navyše úžasnú vlastnosť – štedrosť. Radi sa podelia so všetkým, čo majú. Sú tiež verní, nielen ľuďom, ale aj svojim zásadám. Blíženci  vždy stihnú všetko načas, čo je pri ich temperamentu a nepredvídateľnosti viac než šokujúce…

Poznáte v svojom okolí nejakého Blíženca? Čo myslíte sedí táto charakteristika na nich? Zdieľajte tento článok aby ste sa podelili oň aj s ostatnými.