Niekoľko tipov pre krásnu pokožku

Pokožka môže prezradiť i náš vnútorný život, našu povahu, odrážať stav nášho telesného či duševného zdravia o čom svedčí fakt, že mnoho problémov pokožky sa zhoršuje alebo sú vyvolávané stresom.

Pokožka tela sa odlišuje od pokožky tváre svojou štruktúrou. Nie je taká jemná, spočíva na hrubom matraci spojivového tkaniva a na hrubej vrstve svalovej hmoty. Väčšinou roka nie je priamo vystavená účinkom vonkajšieho prostredia (chlad, slnko, znečistenie) a ani sa toľko nenaťahuje ako pokožka na tvári. Naproti tomu je však oslabená materstvom, trením odevov, preto sa odporúča nenosiť príliš tesné oblečenie. V letných mesiacoch i nadmerným slnením, vodou v bazénoch, častým sprchovaním a používaním telových šampónov a mydiel, ktoré ju vysušujú a narúšajú tak ochranný hydrolipidový film.

[sharetoshow] V eshope pri platení zadajte kupón TELOSEP [/sharetoshow]

Koža tela je charakteristická aj menším počtom mazových žliaz. Medzibunkové spojivo je chudobnejšie na lipidy a bunková súdržnosť je horšia, takže je viac vystavená dehydratácii. Časom sa vysušuje, zhrubne, epiderma sa stenší, obnova buniek spomalí, je horšie vyživovaná a ak sa k tomu pridruží nevhodná výživa, nedostatok pohybu a zlý pitný režim, stráca koža svoju pevnosť, hustotu a pružnosť, začína vráskavieť a ochabuje.

Postupom veku má pokožka tela značnú potrebu hydratácie a výživy (a teda i potrebu primeranej starostlivosti, tak ako sa staráme i pokožku tváre). Každodenné umývanie pokožku nadmerne vysušuje, a preto nie je jedno aké mydlá či telové šampóny používame. Odporúča sa používať len veľmi jemné produkty, pravidelná gommáž a výživné hydratačné krémy či mlieka.

Šetrné umývacie mlieko CRÈME LAVANTE DOUCE 2 v 1, s jemným čistiacim účinkom je určené na tvár i telo a neobsahuje mydlo. Po osprchovaní treba pokožke dopriať dokonalú celodennú hydratáciu s HYDRA 24 CORPS

Vynikajúco pokožku zjemní a rozžiari GOMMAGE AMANDE, exfoliačný telový krém pre jemný peeling celého tela, ktorý si môžme dopriať raz za týždeň. Pokožka jemne vonia po mandliach a je zamatovo-hodvábna.

Bezchybný mladistvý vzhľad Vám zabezpečí tvarujúci odvodňovací suchý olej s extraktmi zázvoru SLIM ULTRA PERFORMANCE. Vysoko efektívny pri náznakoch povoľovania pokožky je SCULPT ULTRA PERFORMANCEl s liftingovým efektom alebo ak chceme korigovať celulitídu vhodný je CELLULI ULTRA PERFORMANCE s extraktom z centelly asiatiky s masážnym aplikátorom pre dosiahnutie hladšej a pružnejšej pokožky.

Ak hodláte uniknúť zo zovretia každodenného stresu, chcete nájsť rovnováhu, oddych, pohodu a dopriať čas potrebám Vášho tela , vychutnajte si profesionálnu starostlivosť v našom centre.

Regeneračné účinky kaviáru v kombinácii balzamických rastlín a rastlinných olejov sú súčasťou telového relaxačno-hydratačného ošetrenia PERFORMANCE HYDRATATION. PERFORMANCE FERMETÉ (spevňujúce ošetrenie) Vás nadchne samozahrievajúcim balzamom meniacim sa v načochranú penu s drobnými trblietkami. Sladké mandle, pistácie, matcha, mango, papaya, to všetko nájdete v zoštíhľujúcom ošetrení PERFORMANCE MINCEUR. Výsledkom je zmiernenie pomarančovej kôry, pocit odľahčenia, zlepšenie mikrocirkulácie. Pre dokonalý chrbát a ramená (vhodné aj pre mužov) je určené SUBLIMANT DUDOS s hĺbkovým čistením pokožky chrbta spojené s relaxáciou.

S takouto výbavou, máte v rukách všetky tromfy na to, aby bola Vaša pokožka krásna a zdravá. A to je najlepší spôsob ako sa cítiť žiarivá a krásna