Neprekonateľný nápoj na chudnutie, ktorý pobláznil celý svet: Pomôže vám schudnúť až 6 kg a to už za dva týždne.

Každý z nás vie, že ak chceme schudnúť bez zdravej stravy a cvičenia to nejde. Avšak príroda to vymyslela tak, že existujú rastliny, koreniny a potraviny, ktoré naše chudnutie výrazne urýchľujú a tým ho robia oveľa ľahším.

Jedným z týchto korení je aj škorica.

Nie je žiadnym tajomstvom, že škorica má mnoho užitočných vlastností. Toto korenie bráni vzniku kardiovaskulárnych chorôb, pretože pomáha pri poklese hladiny cholesterolu v krvi a taktiež znižuje riziko srdcového infarktu.

Prezradíme vám, ako si pripraviť účinný nápoj zo škorice, ktorý vás ochráni pred zápalmi, zbaví vás nepotrebných toxínov a pomôže vám zhodiť nadbytočné kilogramy už po prvých dňoch konzumácie.

A čo je najlepšie? Škorica zabráňuje kolísaniu krvného cukru, čo spôsobuje, že potlačuje chuť do jedla. Znamená to, že nebude toľko hladný, nebudete mať chuť na nezdravé potraviny a v konečnom dôsledku aj menej zjete bez toho aby ste akokoľvek trpeli.

1-300x157-9731742

Ingrediencie:

– 1 čajová lyžička škorice 

– 1 hrnček vriacej vody

– 1 čajová lyžička medu

– 1 plátok citróna

Postup:

1) Zalejte škoricu pohárom vriacej vody a nechajte lúhovať 20 minút.

2) Pridajte do nápoja citrón a med.

3) Nechajte odstáť v chladničke 30 minút.

Užívanie:

Nápoj pite 3 krát denne, jeden pohár 30 minút pred jedlom po dobu 14 dní. Aby ste podporili účinok jedzte tieto dni zdravú stravu, viac bielkovín na úkor sacharidov.

Prvé výsledky uvidíte už o 2 týždne, budete sa cítiť ľahšie a spoznáte to aj na oblečení.

Zdroj: takprosto.cc