Nemíňajte na drahé kozmetické procedúry! Toto je 31 šikovných babských rád pre vašu krásu, s ktorými budete prirodzene neodolateľná.

Snáď každá žena chce byť krásna a rovnako tak každá hľadá spôsoby, ako to dosiahnuť. Niektoré majú svoje zaručené triky, bez toho, aby míňali tisícky za kozmetické alebo napríklad kadernícke služby. Iné zasa tápu a nakoniec im nezostáva nič iné, než tieto služby vyhľadať. Aby ste neutrácali a zároveň neboli škodné na svojom vzhľade, zozbierali sme pre vás jednoduché babské rady, ktoré z vás vytvorí ľahko krásnu a dobre sa cítiaci ženu.

1) Dvakrát týždenne si naneste pleťovú masku z bieleho jogurtu, ovsených vločiek a medu. 2) Pri umývaní tmavých vlasov ich prelejte čiernym čajom. Farba bude výraznejšia a bude sa krásne lesknúť. 3) Pri umývaní blond vlasov ich prelejte harmančekovým čajom. 4) Na intímnu hygienu a prevenciu proti kvasinkovým a iným infekciám namočte raz mesačne tampón do bieleho jogurtu a na štyri hodiny zaveďte. Budete prekvapená výsledky. 5) 3 x týždenne si pery potrite na 10 minút medom. Odstránite suchú kožu a pery budú šťavnatejšie. 6) Na noc si riasy potrite ricínovým olejom alebo vazelínou. Budú silnejšie. 7) Pokiaľ máte suché vlasy, urobte si zábal zo žĺtka, medu a olivového oleja. 8) Polejte si vlasy zriedeným octom. Budú sa krásne lesknúť. 9) Pre peknú pleť spojte bielok s medom a na desať minút naneste. Pokožka bude pekne vyživená. 10) Na noc potrite vlasy kokosovým olejom, zabaľte do vrecka a nechajte tak do rána. Pomôžete suchým vlasov navrátiť vlhkosť a eliminujete rozštiepené končeky. 11) Do mrazničky si na noc dajte dve polievkové lyžice. Ráno ich priložte na ospalé oči, ktoré sa tak krásne presvietia. 12) Trpíte suchými vlasmi? Skúste na ne naniesť majonézu. 13) Vlasy môžete tiež vyživovať olivovým olejom – stačí zabaliť do vrecka a fúkať na hlavu fénom. Olej sa viac ohreje a lepšie pôsobí. 14) Dajte si denne čajovú lyžičku tekvicového oleja. 15) Potrite si na noc tvár zinkovú masťou. Ďalší deň bude krásne prežiarená. 16) Máte čierne bodky? Nalejte do misky polievkovú lyžicu mlieka a potravinárskej želatíny, zamiešajte a hoďte na 10 sekúnd do mikrovlnky. Potom naneste štetcom na čierne bodky a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí zlúpnite – veľká časť bodiek zostane v želatíne. 17) Potom čo si oholíte nohy, poprášte pokožku detským púdrom. Zamedzíte tak zarastaniu chĺpkov. 18) Kozie mlieko je v mnohých ohľadoch lepší ako kravské. Pite ho, jedzte jogurty a robte si z nich pleťové masky. 19) Z mletej kávy a trochy vody vyrobíte skvelý tvárový peeling. 20) Pred lakovaním nechtov ich potrite citrónom. Lak sa nebude toľko lúpať. 21) Raz za dva týždne naparte tvár horúcou vodou s harmančekom, citrónom a medom. Otvoria sa vám póry a pokožka sa krásne prečistí. 22) Než si budete trhať obočie, nechajte na ne stekať studenú vodu. Nebude vás to potom toľko bolieť a zamedzíte vzniku vyrážok. 23) Máte slabé vlasy? Polejte je žihľavovým vývarom. 24) Na zjemnenie rúk ich natrite vazelínou alebo akýmkoľvek krémom, zabaľte do igelitu a ponorte do horúcej vody. 25) Na suchú pleť skvele pôsobí maska ​​z banánu. 26) Obočie pred trhaním namažte mätovým krémom – chĺpky pôjdu ľahšie von. 27) Pre silu nechtov je namáčajte do horúceho oleja. 28) Zabráňte vzniku vrások potieraním palmovým olejom. 29) Odumretú pokožku z hlavy skvele zpeelingujete cukrom zmiešaným so šampónom. 30) Nezabúdajte na pohyb – skúste napríklad behať.

31) Doprajte si veľa spánku a sexu.