Desať náznakov toho, že vás partner už nemiluje: Dajte si obzvlášť pozor na deviaty!

1) Nepreukazuje vám lásku pred inými: Keď svoju pozornosť venuje niekomu inému a snaží sa na neho alebo na ňu zapôsobiť, je pravdepodobnosť čas na to, aby ste sa v živote posunuli ďalej. To najlepšie, čo môžete urobiť, je sústrediť sa na seba.

2) Vždy premýšľa nad niečím iným: Ľahko si to všimnete, proste sa o vás nezaujíma a jeho alebo jej myseľ je úplne inde. Treba sa o tom porozprávať a rozhodnúť sa, čo ďalej.

3) Nemáte témy na rozhovor: neignorujte to – ak sa o vás partner nezaujíma a ťažko hľadáte niečo o čom by ste sa prihovorili, tak ste pravdepodobne od seba vzdialenejšie, než sa na prvý pohľad zdalo. Odporúčame vám, aby každý išiel vlastnou cestou.

4) Viní vás za všetko, čo sa stane: Ak ste zakaždým na vine, najlepšie je takého človeka opustiť.

5) Už sa navzájom nepodporujete: Nechce byť s vami a nestojí za vami v ťažších chvíľach. Je otrávený vašimi problémami a nič z toho, čo urobíte, nie je dosť dobré. Odíďte, pretože si zaslúžite niečo lepšie.

6) Vždy si nájde výhovorku prečo nebyť doma: Pracovné cesty, cestovanie, zábava s priateľmi v baroch a podobne? A nikdy vás nevezme so sebou? Pravdepodobne niečo skrýva, možno dokonca nového partnera.

7) Nemyslí na vás vo svojich plánoch: Ak si všimnete, že sníva iba o veciach a plánoch, v ktorých pre vás nie je miesto, zariaďte si vlastný život.

8) Nerešpektuje vás: Zabudol na všetky krásne chvíle, ktoré ste spolu prežili, a pamätá si len tie negatívne? Ak áno, snažíte sa napraviť vzťah, ktorý je bezcenný.

9) Nič vám nevysvetľuje: Neobťažuje sa tým, aby vám niečo vysvetlil. V takýchto situáciách vás v podstate nepovažuje za svojho života, preto si myslí, že vám nie je dlžný alebo dlžná žiadne vysvetlenie toho, čo robí. Jednoducho na vašom názoru nezáleží. Mali by ste sa sami seba opýtať, prečo v takomto vzťahu strácate čas.

10) Nenávidíte sa a ubližujete si: Klamete si, podvádzate sa, nehovoríte si všetko, ubližujete si a niekedy sa sami nenávidíte. Musíte si uvedomiť, že láske je koniec.