Nakupuj lacnejšie s TIPLI

Ahojte dievčatá, nejedná z nás rieši ako ušetriť pri nákupoch či už online alebo offline / v obchode /. Keďže viem ako to chodí v obchodoch a keď teraz tá sukňa, ktorá sa mi veľmi páčiť stojí 40€, tak neskôr o týždeň sa cena môže kľudne pohybovať okolo 10€. Nejeden krát sa mi to stalo, ale však zase nebudem čakať mesiac, dokým vec, ktorú chcem dajú do zľavy a zistím, že moja veľkosť už nieje..Ak naozaj niečo chcem, snažím sa vždy nájsť cestu, ako ušetriť a vždy sa mi to aj podarí. 😀 Ak ste aj vy samé študentky, určite chápete toto zmýšľanie. 🙂 objects-2047602_1920-6850546 V dnešnom svete je pán Google veľký pána skoro všetko nájdeme tam. Stačí len napísať, : „zľava, zľavový kód“. Väčšinou vždy nájdem nejakú zľavu a daná vec ma vyjde aj o 20% lacnejšie, niekedy je to kludne aj 5€ ale poteší aj doprava zadarmo.

Okrem tohto tipy na ušetrenie pri nákupoch mám ešte jeden, ktorý sa dá aplikovať vždy a pri akomkoľvek nákupe. Ide o stránku tipli.sk, ktorá funguje formou cashback systémom. Verím, tomu, že väčšina z vás tuší o tom, ako tento systém funguje a možno ho aj pravidelne používa. Ak však počujete prvý krát o tomto systéme, v skratke vám ho opíšem.

Je to veľmi jednoduché, vďaka tomuto systému získate určité percento z každého nákupu naspäť. Stačí len nakúpiť priamo cez túto stránku. Na tipli.sk nájdete veľké množstvo obchodov, v ktorých aj vy nakupujete. Prečo teda neušetriť ? Tipli, určite nie je jediná spoločnosť, cez ktorú môžete získať peniaze z nákupu naspäť, avšak vedeli ste, že ? Dáva najvyššie odmeny zo všetkých podobných portálov a v prípade, že niekto poskytuje vyššie odmeny, dorovnajú rozdiel ? Určite sa pýtate, či musíte dosiahnuť nejaký limit, po ktorom vám pripíšu peniaze na účet, práve cez tipli sa nestretnete so žiadnych limitom a odmeny si môžete poslať už od prvého centu. 🙂 A ešte jeden malý tip pre vás, cez ktoré e-shopy určite využiť tento systém. 🙂 obchody2-5773002obchody-9420468

Volám sa Suzzie a rada vás prevediem svetom kozmetiky, krásy a zábavy. Milujem skúšať kozmetiku, líčiť sa a variť. Už niekoľko rokov vám prinášam články zo sveta kozmetiky a môjho života. Rok 2016 bude ešte lepší! Teší ma, že si zavítala na môj blog a verím, že sa ti v Suzzie world bude páčiť!