Na ktorom obrázku je podľa vás znázornená ozajstná rodina? Budete prekvapený, čo vaša odpoveď o vás vypovedá.

Prinášame vám test. Vašou úlohou je určiť, ktoré siluety predstavujú skutočnú rodinu. Dobre si obrázok prezrite a tipnite správnu odpoveď.

Hovorí sa, že rodina je základ. Rodičia sa o svoje narodené dieťa starajú, formujú a sprevádzajú nás životom. Pojem širšia rodina zahŕňa nielen rodičov ale aj vzdialenejšie príbuzných, ako tety, prarodičia atď.

V dnešnom teste máme na 3 obrázkoch znázornené siluety rodín. Dobre preskúmajte všetky detaily. A potom skúste určiť, ktorá z obrázkov znázorňuje naozajstnú rodinu. Odpoveď vám prezradí mnohé o vašom vnútornom svete.

Obrázok č.1

Odpovedali ste takto? S vami ďalších 50% opýtaných. V skutočnosti sa však o rodinu na tomto obrázku nejedná. Pravdepodobne ste si mysleli, že muž na obrázku sa chystá svoju ženu a dieťa opustiť, pretože odchádza. Dievčatko drží bábiku akosi smutne, však?

Táto voľba o vás odhaľuje, že ste veľmi citlivý a pokojný človek. Dobrota z vás doslova srší. Vždy uprednostňujete iných pred sebou a staráte sa o blaho všetkých svojich blízkych. Vaša filozofia spočíva v tom, že keby sa každý človek správal o kúsok lepšie, svet by bol prekrásne miesto na život. Ste veľmi priateľská a otvorená osobnosť a správate sa príkladne. Ste obklopený ľuďmi, ktorí vás obdivujú a cenia si vás. Najviac pre vás je, keď niekomu pomôžete a on vám za to venuje široký úsmev. Pozitivita je základom vašej existencie.

Obrázok č.2

Ak ste si zvolili obrázok č. 2, vedzte, že tak urobilo aj 20% z opýtaných. Taktiež to však nie je správna odpoveď. Rodina je síce viac pokope, no keď sa prizriete bližšie, môžete vidieť, že mamička je chrbtom a odchádza na druhú stranu.

Táto voľba o vás odhaľuje dve veľké cnosti. Je to dôvera a stabilita. Vy ste v rodine ten článok, čo drží všetkých pokope. Snažíte sa vždy uzmierovať spory a zabraňovať hádkam. Na druhej strane vo vás má každý dôveru. Žiadne tajomstvá nikdy nevyzradíte a ste vynikajúcim priateľom. Vo vašom živote máte jasne určené priority. Je to rodina a váš životný partner.

Problémom by pre vás mohli byť práve iní ľudia, ktorí vás radi využívajú. Ste láskavý človek, a preto nikdy neodmietnete, no zároveň to veľa vypovedá o vašej naivite. Snažte sa obrniť a naučte sa hovoriť nie. Na začiatku to môže byť ťažké, no postupne sa obrníte a naučíte sa cennú lekciu. Obklopíte sa ľuďmi, ktorí vás využívať nebudú a budete sa cítiť oveľa lepšie. Šťastie je totiž jedným z najdôležitejších aspektov vášho života.

Obrázok č.3

Ak ste si zvolili obrázok č. 3, našli ste správnu odpoveď. Nájsť sa ju podarilo aj ďalším 3 z 20 opýtaných. Prečo ste ale vybrali obrázok č. 3? Rodina je na ňom spolu a mama s otcom v objatí. Za ruku sa držia všetci traja a tento obrázok pripomína šťastnú rodinu najviac.

Táto voľba o vás odhaľuje mnoho. Každý deň je pre vás výzvou. Ste energický človek, a tak pristupujete k všetkému. Žiadna činnosť pre vás nie je monotónna. Máte silné vodcovské schopnosti a v rodine ste veľmi vážená osoba, a to aj vďaka svojím názorom. Každému viete dobre poradiť a vašou silnou stránkou je ľudskosť. Ľudí okolo k sebe priťahujete ako magnet! Taktiež máte radi rôznorodosť okolo seba. Vyhľadávate nové kultúry, ľahko sa učíte nové jazyky a všetko okolo má pre vás isté čaro a inšpiruje vás.

Ste milovníkom ľudí, ale aj zvierat. Ten pocit, keď vás doma privíta váš chlpatý maznáčik, by ste nevymenili za nič na svete. Máte dobré srdce a šťastná rodina je pre vás základ. Vážte si ju a starajte sa o jej členov tak, ako doteraz.