Na čierno so Sugarbird

na-cierno

Značka Sugardbird je v našich končinách celkom známa, najmä v oblasti spoločenských šiat, kto by si predsa nevybral z tých krásnych vzorov a strihov? Šaty majú na môj vkus aj troška extravagantne ale pôsobia štýlovo a najmä veľmi originálne.

Čierne šaty by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Mne do šatníka pribudol tento krásny kúsok zo Sugarbird Košice. Sú to klasické čierne šaty ale s jedinečným strihom, ktoré vyniknú na každej postave. Keďže nemám postavu ako modelky ale skôr „som pri sebe “ oblečenie si vyberám troška ťažšie a snažím sa vždy hľadať volnejšie oblečenie, ktoré zakryje moje nedostatky.

Tieto šaty boli trefa do čierneho. Sú vhodné na každodenné použitie i na slávnostné príležitosti. Ja som ich mala napríklad na svadbe a okolo pása som si ešte obviazala modrú saténovú mašľu. Dajú sa použiť i na noc aj deň.  Po objednávke mi prišli šaty hneď na druhý deň – ani som nestihla sa čudovať a tešiť sa na šaty, pretože boli hneď u mňa. Prišli v poriadku a s objednávaním nebol žiadny problém. Na e-shope nájdete veľmi veľa kúskov, čiže je z čoho vyberať.