Myrna Nazzour na Slovensku, pozvánka pre rodinky a svätá Matka Tereza

motherteresa_094-288x300-8039517Príprava mladých párov na manželstvo, formácia mládeže do politiky a oslava rodiny. To všetko a ešte omnoho viac budete môcť zažiť na troch z množstva kresťanských akcií, ktoré sa uskutočnia počas budúceho víkendu na Slovensku. Informácie o aktuálnych kresťanských podujatiach vám prináša VÝVESKA.SK, internetový portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. OHNE – STRETNUTIA SNÚBENCOV

Ak ste vo veku, kedy si plánujete založiť rodinu a s milovaným partnerom prijať sviatosť manželstva, jednou z odprorúčaných možností povinnej predmanželskej prípravy sú aj Ohne – stretnutie snúbencov, na ktoré vás srdečne pozývame. Program začína od piatku 9.  septembra a potrvá až do nedele 11. septembra.

2. KEMP KRESŤAN V POLITIKE

Cieľom kempu je profesionálne, odborne a duchovne pripraviť kresťanských kandidátov do nadchádzajúcich volieb a naučiť ich zručnostiam a schopnostiam, ktoré využijú počas predvolebnej kampane i počas svojho pôsobenia v politickej funkcii. Program kempu bude trvať 4 dni – od štvrtka 8. septembra až do nedele 11. septemra v Diecéznom centre vo Važci.

3. PÚŤ RODÍN V KRIVEJ

Osláviť rodinu budete môcť na Púti rodín v Krivej, ktorá sa uskutoční v nedeľu 11. septembra. Program začne o 17. 30 modlitbou sv. ruženca, o 18.00 odzneje prednáška a svedectvo. Nasledovať bude sv. omša o 18. 30. Program sa ukončí o 19. 30 adoráciou. Veríme, že aj prostredníctvom tohto stretnutia sa vám podarí prehĺbiť a upevniť vzťahy vo vašej rodine.

Dnes tu máme zároveň aj špeciálnu pozvánku na modlitbové stretnutia so sýrskou mystičkou a vizionárkou Myrna Nazzour, ktorá zavíta do viacerých miest na Slovenku od 9.9. do 18.9. . Pozrite si program jej návštevy. Dávame vám do poroznosti aj prehľad článkov o (dnes už) svätej Matke Tereze.

Aj dnes Vám info o aktuálnych kresťanských podujatiach priniesla VÝVESKA.sk, internetový portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje!