MØE

Tretí deň čo pokračujeme naplno v znamení slovenskej módy. Kto nás sleduje na Fb sa mohol dozvedieť, že MØE bolo na trnavskom rínku, kde som zakúpila jedny podkolienky, ktoré si Alexko sám vybral. Nevedela som sa rozhodnúť, ktoré by som chcela, tak som nechala rozhodnutie na ňom. Tí, čo by ste si nepamätali jeden z našich prvých príspevkov, kde sme sa pýtali, čo si myslíte o podkolienkach na chlapcoch.

Vtedy to boli naše úplne prvé, ktoré som kúpila v kamennej predajni v BA. V ich ponuke nenájdete iba podkolienky pre dievčatká a chlapcov, ale svoj sortiment rozšírili aj o krásne, ručne vyrabané kožené capačky.

Ak sa nemýlim s touto novinkou vyšli na trh na jeseň roku 2015. Tento rok pribudli ďalšie novinky v ich dizajne, ale aj farebnom prevedení, my sa na jedny určite chystáme, len ešte som sa nerozhodla ktoré, asi to budem musieť nechať na Alexa.

MØE patrí medzi mladšie značky pre deti na slovenskej módnej scéne, ale zato svojím úzkym sortimentom si získali mnoho zákazníkov. Vykryli medzeru, ktorá chýbala u našich výrobcov a pripravujú krásne kolekcie, určite sa môžeme tešiť na ďalšie novinky, ktoré pre nás pripravujú. Za založením značky stoja dve dámy Janka a Evka, ktoré hovoria o MØE: „tak nejako to znie, keď dieťa začína hovoriť slovo moje… jeden z dôvodov, prečo sme si zvolili práve tento názov.

Znak Ø v strede loga vyjadruje náš obdiv k severskému štýlu, v ktorom sa preferuje jednoduchosť, čistota, funkčnosť a naturálne ladenie. Značka MØE prináša na trh pôvodné, originálne produkty, ktoré sa vyrábajú na Slovensku a sú charakteristické neutrálnymi farbami a prírodnými materiálmi. Pri navrhovaní dbáme na prirodzenosť, praktickosť a hlavne kvalitné spracovanie. 

Našu ponuku začíname originálnymi detskými podkolienkami, ale čoskoro prídu na rad ďalšie výrobky. A kto stojí za značkou MØE? My, dve dlhoročné kamarátky. Spája nás podobný vkus, vyznávanie rovnakých hodnôt a túžba vytvoriť niečo nové, pekné a kvalitné.