Mini comeback

Po dlhej dobe prichádzame so spoločným outfitom, stále čakáme na sneh a či sa ho vôbec tento rok ešte dočkáme je otázne. Fotenie a obliekanie sa v tomto počasí ma absolútne nebaví, aj keď musím priznať, že fotky vyšli nad moje očakávania. S mojou pochmúrnou náladou som zvolila  kabát petrolejovej farby, ktorý zrovna nepatrí k mojim obľúbeným, ale v kombinácii s okrovou som absolútne nečakala, ako krásne vynikne.

Som rada, že som sa konečne dokopala k niečomu s čím sa môžeme s vami podeliť a nabudilo ma to k ďalším naším spoločným fotografiám, čomu sa niektorí z vás určite potešíte.

Doladiť Alexa bola tentokrát brnkačka, zalovila som v minuloročných zásobách a na moje prekvapenie som našla šál a čiapku identickej farby s mojím kabátom. Hoci rifle nosíme minimálne, je to kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku a dokonale mi zapadli do outfitu, timberlandy boli už len dokonalým doplnkom. 

Musím povedať, že u mňa sú tieto topánky jedny z kúskov, ktoré nemôžu chýbať v mojom šatníku a veľmi som si ich oblľúbila. 

Outfit je úplne jednoduchý, menej výrazný, zároveň niekedy stačí naozaj tak málo a vznikne z toho krásna súhra farieb do týchto smutných dní.