Milované aj nenávidené CROCSY sú znova v móde! Ich najnovší VZHĽAD vás úplne odrovná!

Nie je tomu tak dávno, čo našu pozornosť upútal zaujímavý typ obuvy nazývaný Crocsy. Číhali na nás z takmer každého obchodu v rôznych prevedeniach a takmer vo všetkých farbách dúhy. Dnes sa aj oni dočkali svojho netradičného UPGRADU, s ktorým si to namierili rovno na prehliadkové mólo.

Vylepšené Crocsy sa prvý krát objavili na prehliadke módnej značky Balenciaga v Paríži, kde upútali už na prvý pohľad. Tvorca týchto veselých gumených topánočiek sa ich totižto rozhodol vylepšiť o takmer 10 cm vysokú platformu. Sýte farby a široká škála ozdobných dekorácií, ktoré si podľa vlastnej fantázie môžete ponapichovať do dier na vrchnej časti topánky sú samozrejmosťou.

Módna značka Balenciaga nebola prvá, ktorá prišla s opätovným uvedením Crocsov na trh. Už v septembri ju totižto predbehol Christopher Kane, ktorý však Crocsy obohatil len o zvieracie vzory a kryštály.

Návrhári svetových módnych značiek sú si plne vedomí, že verejnosť môže tieto topánky považovať za škaredé, avšak priznajme si, že sú to jedny z najpohodlnejších topánok na celom svete. Crocsy sa vraj stanú topánkami budúcnosti, pretože si ich jedného dňa budete môcť vytlačiť aj sami doma z 3D tlačiarne.

Zdroj: Vanityfair. com | Instagram.com, Freepik.com, Pixabay.com