Mickey style

Dnes nám vykúkalo krásne slniečko, ale musím povedať, že je ešte dobre zubaté, hoci boli teploty okolo 10 stupňov v tieni bola zima. Dlhšiu dobu nám počasie vôbec neprialo, tak príspevkov bolo menej, až som akosi vyšla z cviku a netušila, čo malému oblečiem. Doobeda bol celý čas na dvore vyválaný v blate a poobedie sme chceli vymyslieť niečo, čomu sa poteší ešte viac. Smer vlaková stanica bol jasný, lebo od obeda behal s knižkou v ruke, že chce šiši.

Ani neviem ako, ale v rýchlosti som sa rozhodla pre spoločný outfit a to bolo asi prvýkrát, čo mal Alex z neho radosť. Keď uvidel mamu v mickey mikine veľmi sa tešil a už nás staval do pozoru, aby sme dali aj jemu. Je krásne vidieť, ako sa deti tešia z maličkostí a drobec dokázal oceniť, že sme v rovnakom.

Ja osobne Mickey nemám nič a túto mikinu som si kúpila kvôli nemu ešte dávno a som rada, že som tak urobila, lebo jeho iskričky v očiach rozhodne stáli zato. Nakoniec sme sa vlaku nedočkali, napriek tomu si Alex našiel aj iné zábavky na stanici, odsledoval všetky lietadlá a bol problém ho vôbec odtiaľ dostať. 

Zvažovala som, že nás oblečiem úplne rovnakom, ale nakoniec som sa rozhodla to trošku oživiť zmenou farieb nohavíc a čiapok, ktoré som dala na preskačku.