Metalické kúsky ako základ vášho šatníka: Buďte dokonalou bohyňou za pomoci farieb a lesku!

Stojíte pri šatníku a neviete čo na seba? Doplnky sú príliš „veľa“ a nie je to váš štýl, no outfit bez nich vyzerá fádne a obyčajne? Zúfalá vyťahujete kúsok za kúskom a s ničím nie ste spokojná? A pritom… riešenie je také jednoduché.

Mnoho žien na seba rado púta pozornosť. Extravagantné kúsky alebo veľké doplnky dokážu byť tým správnym pomocníkom, ako oživiť váš bežný outfit. Pokiaľ však chcete staviť na jednoduchosť a krásu, svoju pozornosť upriamte niekde inde. Metalické látky sú ten najlepší spôsob, ako rýchlo a jednoducho vyčarovať nezabudnuteľný dojem.

Skombinovať tieto farby je jednoduchšie ako by sa na prvý pohľad zdalo. Skvelou alternatívou je medená, strieborná a samozrejme zlatá. Tieto odtiene skvele vyniknú v kombinácií s bielou alebo čiernou farbou. Pre odvážnejšie z vás sa ponúka široká škála farieb- od modrej, cez ružovú, fialovú, červenú, zelenú, či žltú. Tieto farby dokážu dokonale oživiť váš outfit a urobia z vás tú pravú divu v každej príležitosti. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcou galériou a váš zjav bude nezabudnuteľný! 🙂

Foto: Instagram