Maskáč trochu inak

Ešte minulý rok som mala v pláne robiť príspevok o tom, ako kombinovať a nosiť maskáč. Neviem, či je vôbec farba, ktorá by sa k nemu nehodila. Stačia jedny tepláky a zrazu máme milión možností, aby vyzerali vždy inak. Prvýkrát som ho skúsila so žltou, čo na moje počudovanie vyšlo naozaj dobre. Väčšinou u mňa prevažovala biela, červená a čierna, ale k žltej sa určite ešte aspoň jedenkrát vrátim, keď sa nám trošku ochladí a ukážem vám inú zaujímavú kombináciu maskáču so žltou. 🙂 

Mám veľmi rada veci, ktoré tak rýchlo neomrzia, hoci je maskáč už dosť otrepaný, čas od času dostanem chuť ho Alexovi obliecť. O jeho praktickosti ani nehovorím, ak viem že niekde ideme na celý deň, babke alebo do prírody, je to snáď najlepší kúsok, aký môžem vybrať. Máme viac druhov teplákov, takže vždy beriem do náhrady, ak by sa predsa niečo stalo.

Dokonca mám jedny tepláky, ktoré mal ako bábätko, neskôr ich mal ako ¾ a teraz z nich plánujem urobiť kraťasky, lebo na páse sú stále dobré, takže by ich bola škoda, keďže sa nám podarilo na nich urobiť dierku, nebudem ich predávať ako väčšinu oblečenia. Ak by ste si chceli pozrieť nejaké maskáčové inšpirácie od nás nájdete ich tu: 

Dni idú prirýchlo, minulý týždeň sme strávili deň v Čechách, potom na skok v PN, v Nitre a 2x v Ba a zase Pn. Ako inak absolútne nič nestíham. 😮 Snažíme sa vychutnať každý jeden deň naplno, na Nitru som sa naozaj tešila, zbožňujeme Nitriansky park, myslím, že čochvíľa nebude toľko možností sa tam dostať a je to hlavne Alexove obľúbené miesto.

Ráno nechcel ísť ani na hudobnú keď vedel, že pôjde kŕmiť zvieratká a poobzerať ihriská. Je to tam ako v detskom raji, veď nie jeden príspevok sme na blogu venovali práve tomuto parku, vždy sa tam radi vraciame a užijeme si tam kopec zábavy a pekných chvíľ. Aj vy máte svoje obľúbené miesta, kam radi chodíte s deťmi? 🙂 Kľudne sa s nami podeľte o vaše tipy, aspoň budeme vedieť kam sa nabudúce vybrať.