Manželstvo – misia možná

Nasledujúci týždeň bude na Slovensku veľmi zaujímavý. Hodnotný duchovný program si nájde takmer každý. Cez víkend sa uskutoční duchovná zvlášť pre mužov, ženy, ale aj pre manželské páry. Viac sa už dozviete z výberu podujatí VÝVESKA, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. ADAMOVA DNA – víkend pre mužov

Radi by sme Vás, alebo mužov vo Vašom okolí pozvali na akciu, ktorá sa organizuje v Lučatíne v dňoch 30. 9. – 2. 10. 2016. Podľa slov organizátorov ide prvý krát o víkend len pre mužov, ktorý nazvali Adamova DNA. Počas nej budete možno trošku hovoriť, ale rozhodne sa zdielať, modliť a chváliť. Dobrodružstvo a zábava počas víkendu je zaručené.

2. VÍKEND PRE TEBA – o nachádzaní ženskej identity

Svoje si nájdu aj príslušníčky toho jemnešieho pohlavia. Ak zápasíš s tým, aby si našla samú seba, svoju ženskú identitu v požiadavkách, ktoré na teba kladú všetci naokolo od tvojej mamy, cez tvoje priateľky, spolužiačky, manžela, deti…

Ak máš už plné zuby dobre mienených rád: čo ako robiť, ako sa správať, obliekať, reagovať a stále sa necítiš sama sebou tak ťa pozývame v dňoch od 30. septembra do 2. októbra do Šaštína aby si našla odpoveď od Boha, kto si v jeho očiach.

3. MMM- Manželstvo misia možná

Ak vás zaujali predchádzajúce ponuky na duchovné obnovy, no vy ich túžite prežiť spolu so svojím manželom, či manželkou máme pre vás pozvánku aj na duchovnú obnovu pre manželské páry. Tá sa uskutoční cez víkend od 30. septembra do 2. októbra v Centre pre rodinu na Sigorde.

Program je určený pre manželov, ktorí si túžia obnoviť manželskú jednotu, vzájomnú lásku a porozumenie. Víkend je pod vedením známeho slúžiaceho tímu Spoločenstva novej evanjelizácie Dolný Kubín.