Malý hasič

Čím je Alex starší, tým viac ho zaujímajú dopravné prostriedky. Na toto hasičské auto som natrafila v predajni PEPCO. Zaujalo ma vzhľadovo, cenovo a najmä jeho bublifikovou funkciou. Popri vśetkých týchto plusoch som si akosi nestihla ani všimnúť, že má aj ďalšie funkcie, ako sú svetelné a zvukové efekty a dokonca i pohybové. 

Čo vám budem hovoriť, ten zvukový efekt ma samozrejme zaujal najmenej. Ale ten svetelný je za tmy úplne super, krásne je ako sa autu hýbu oči aj ústa a dokonca sa posúva aj samotný rebrík, myslím že na tak malý kúsok plastu táto vecička dokáže viac ako dosť. My sme určili autíčko na vonkajšie použite, kvôli bublinkám ale aj zvukovým efektom, no skončilo to tak, že s autom sme nakoniec museli ísť aj spinkať.

Prikladáme aj video, ako som Alexovi nachystala autíčko na ulici, keď započul zvuky už aj utekal a nepustil ho z rúk. Najviac ho zaujali samozrejme bublinky, ale veľmi sa mu páčil výsuvný rebrík, do ktorého som musela priniesť panáka. Nemal problém s vypnutím či zapnutím auta a pre moje potešenie ho sem tam aj vypol.

Aj keď nie som veľký milovník plastových a zvukových hračiek, toto autíčko ma jednoducho zaujalo a vedela som, že Alexovi urobí veľkú radosť. Ani tento krát som sa nezmýlila a autíčko naplnilo moje i synove očakávania.