Malý chlapček dojal Selenu Gomez k slzám: Pozrite sa, čo preňho urobila!

Počuli ste už meno Keaton Jones? Ak nie, tak ide o malého šikanovaného chlapčeka z Tennessee, ktorý dojal speváčku k slzám! Zverejnil video, v ktorom opisuje svoj hrozný zážitok. Selene Gomez to zlomilo srdce a urobila niečo, za čo ju všetci milujeme! Pripojili sa aj ďalšie známe celebrity, napríklad aj frajer Sel- Justin Bieber!

Portál “Enews” píše o tom, ako mu Selena ukázala jej podporu, vďaka videu, ktoré mu zaslala. Hovorí v ňom, že je to mladý statočný chlapec, ktorý si zaslúži rešpekt. Celé Los Angeles ho miluje a podľa jej slov, z neho raz vyrastie odvážny muž, ktorí bude pomáhať druhým, ktorých trápi rovnaký problém ako jeho.

Pripojili sa aj ostatné celebrity: Justin Bieber, Chris Evans, Demi Lovato, Eva Longoria či Orlando Bloom. Chlapca najviac potešil Chris, nakoľko je veľkým fanúšikom filmu “Kapitán Amerika” v ktorom hrá Chris hlavnú úlohu.

I love this boy and I’ve never met him. You are brave and beautiful just as you are, don’t ever let others define who you are. Bullies are insecure and ignorant. Words create emotional poison, don’t listen to them so that poison doesn’t ever get to your pure heart ❤️ pic.twitter.com/SjntR2Pksk

— Eva Longoria Baston (@EvaLongoria) December 10, 2017

3-28-2024162 2-27-4146713

Zdroj: Twitter / Instagram