Malá veľryba

Ani neviem ako ubehol dnešný deň, ráno sme boli na hudobnej a potom na dvore, dali sme si rýchly obed a zase celý deň vonku, upratovali sme garáž, vozili sa na motorke, hrali futbal, boli u prarodičov, skrátka užívali sme si jeden druhého. Bola by škoda nevyužiť slnečné počasie, načerpať novú energiu a zahriať organizmus. Mne úplne stačilo dnes krátke tričko a Alex pobehoval v nátelníku a teplákoch počas celého dňa. 

K večeru sme sa vybrali na bagrovisko skontrolovať kačky a zahádzať si kamienkami. Slnečný deň mi pripomenul letné dni plné slnka, pohody a hlavne čvachtania sa v bazéne. Alex by nedbal sa okúpať s kačkami, ale vynahradili sme si to aspoň pozorovaním jazera, pri ktorom sme sa lúčili s letom v príspevku Rozlúčka s letom. Dnes sme vytiahli aj naše nové tepláčiky s veľrybami z bio bavlnky, ktoré sú jemnučké na dotyk a strihovo sadli drobcovi akoby boli šité preňho.

Veľmi sa z nich tešil a večer sme mu ich s plačom dávali dole.Vždy mi to je ľúto, lebo ja by som mu zniesla aj modré z neba, tak mu ich čo najskôr zase operiem nech môže chodiť ako malá veľryba. Potom sa s vami podelím o ďalšie inšpirácie, ako obliecť takýto vzorovaný kúsok. Hneď by som sa prijala presun k moru, teplo, pláž, holé nohy, vyrolované tepláky, tielko a čistá rodinná pohoda.