Little King s Haloo

Ako sme vám sľúbili, pokračujeme s predstavením ďalších slovenských značiek na našom trhu. Začíname s mladučkou firmou Haloo, ktorá sa len nedávno objavila medzi nami a hneď to rozbehla vo veľkom štýle. Kolekcie má pomerne široké, do detailu prepracované, s použitím kvalitných materiálov, ktoré sú predstavované krásnymi fotografiami malinkého dievčatka menom Líza. 

Do ponuky sa dostávajú neustále novinky, ktoré len tak hoc kde nevidno, veľký boom spôsobili práve korunky, akú má Alex, ale čoskoro sa môžeme ťešit na ich prvé podkolienky alebo náramky na ruku. Ak dočítate článok do konca, dozviete sa horúcu novinku, čo pre nás Haloo ešte chýstá na letné mesiace, najmä pre malých cestovateľov.

Musím povedať, že sa tomu veľmi teším a fandím každej jednej slovenskej firmičke, lebo viem ako je náročné preraziť trh, prísť s niečím inovatívnym a ohúriť nie len produktom, ale aj dostupnou cenou. 

Firmu Haloo vedie maminka Alexandra, ktorá hovorí o značke, ktorá je s láskou vytvorená a určite aj s láskou nosená.

„Niekoľko rokov som sa živila ako fotografka, keď sa Líza narodila, nemala som čas na fotenie detičiek tak ako predtým. Hľadala som niečo, čo by spojilo fotenie, s chuťou vytvárať nejaký produkt…a bolo tu Haloo…milujem vychytávky, novinky, niečo čo nikto nemá…pokúšam sa do Haloo vniesť srdce a lasku, aby si našu značku obľúbili ľudia nielen kvôli kvalitným veciam, ale aj kvôli radosti, ktoré naše produkty prniesú a pre ktoré sa vždy radi vrátia.

Fungujeme len mesiac, vlastne včera to bol mesiac, čo sa spustil eshop a ja sa teším strašne obľube, ktorú máme. Snažím sa aby veci, ktoré nesú značku Haloo mali šmrnc a už len na pohlaď bolo jasné, že sú Haloo. Obľúbenú korunku sme s krajčírkou vyšpekulovali do detailu, aby bola funkčná a spôsobovala v uliciach úsmev na perách. Sortiment sa pomaly rozširuje a veľa vecí máme ešte v pláne.

Najnovšie vytvárame s cestovnou kanceláriou cestovateľský set pre malého cestovateľa, plno praktických vecí, nielen na oblečenie. Obsahovať bude aj deku, ktorá je tak multifunkčná, že ju bude chcieť každý, malý vak na drobnosti, limitované sety oblečenia, kopec praktických vecí, ktoré vám uľahčia cestovanie. Určite sa je načo tešiť, my sa tešíme už na vás!

Myslím, že čelenka, akú má Alex by nemala chýbať ani žiadnej malej princeznej, spĺňa ochrannú funkciu proti vetru, a zároveň je úžasným doplnkom k outfitu pričom sa nemusí pariť celá hlavička, najmä v letých mesiacoch. Je z elastického materiálu, poddajná na hlavičku, vyrobená presne tak, aby sa naše deti cítili pohodlne. Ako by to bolo, aby Little King nemal svoju korunku, už len žezlo do ruky a nájsť mu vhodné kráľovstvo.