Košeľové šaty

Podelím sa s vami o môj nový kúsok v šatníku, teda rovno dva. Prvým sú košeľové šaty z výpredaja z F&F, kedy som sa na druhý deň vrátila do Tesca v Nitre a zamerala sa len na seba. KONEČNE! Určite to poznáte stále kupujete len deťom a na seba nikdy neostane čas alebo peniaze, preto som sa rozhodla to teraz zmeniť a vybrala som sa bez malého a bez tatina, to sa ešte nestalo.

Musím priznať, že to aj tak dopadlo. Zrazu viac času, kľudu a ja som si kúpila, čo ruky odniesli, asi by som kúpila ešte viac keby to mám všetko kam dávať, ale akosi som si odvykla od veľkých nákupov a vyšla som z cviku, po pár hodinách som bola KO. Nevadí, oplatilo sa.

Natrafila som na tieto možno menej zaujímavé šaty, dokonca veľkosť 44, ale ja milujem oversize veci, takže kľudne môžem chudnúť priberať a vôbec to nebude vadiť. Sú nudné, ale mne sa tak páčili strihom materiálom, že som ich musela mať. Dajú sa krásne kombinovať a nosiť na viac spôsobov, napríklad na dlhé rifle alebo nohavice, ale mne sa budú páčiť aj ku kraťasom, prehodiť ich rozopnuté na tričko ako taký kabátik.

Naozaj sa dajú veľmi pekne kombinovať a oživiť farbami, ja som dnes nemala moc času, ak som zvolila červené doplnky a išlo sa, teda hlavne som nemala ani v pláne fotiť, keď tatino zmenil moje plány, Opäť je to jeden z jednoduchých outfitov, ktoré mám ja tak veľmi rada. Topánky, ktoré sú ako papučky mali tiež dnes premiéru sa na slnku krásne trblietali. Som z nich nadšená a rovno som dokúpila čierne do zbierky.

Som zvedavá ako sa vám bude dnešný outfit páčiť, lebo dnes som si uvedomila, že fotenie, kde som bez Alexa nie je také zábavné a prirodzené akoby som si vedela predstaviť. Preto silno uvažujem, či túto kategóriu na blogu predsa len nezruším, aby som mala dobrý pocit ja a hlavne aj vy. Fotka vie prezradiť veľmi veľa a určite je vidieť, že nepatrím zrovna k modelkovským tipom.

Snažím sa, možno sa naučím niečo nové, alebo to vzdám skôr ako začnem. Zrazu je to zvláštny pocit ísť s vlastnou kožou na trh, hlavne keď mojím cieľom je vám ukázať čo kde sa dá kúpiť, prípadne ako to zladiť, len niekedy sa môže stať, že to nebude všetko podľa mojich predstáv, ale dôležitá je pointa príspevku, že aj my mamy môžeme vyzerať dobre, obliecť sa pohodlne a štýlovo.