Kolobežková kolekcia od Mile

Aj keď je už po lete, niektoré kolobežky ešte netreba odkladať do pivnice. Napríklad tie, ktoré sú na najnovšej jesennej kolekcii slovenskej značky detského oblečenia Mile.

O Lenke a Miriam sme vám písali už niekoľkokrát. Nuž bodaj by nie, keď su jedny z mála, ktoré prinášajú na slovenský trh kvalitné, originálne, vkusné a na Slovensku vyrobené detské oblečenie. Inak tomu nie je ani teraz a krpci sa môžu radovať z troch kolobežkových motívov a zo šiestich, prevažne zemitých a sivých farieb. Presne ako taká jeseň! Už iba tie gaštany chýbajú.

Kolekcia však vznikala ešte počas leta, kedy dievčatá v tropických horúčavach vystrihovali z látok vlastné strihy bodyčok a o nožniciach a strihaní sa im veruže aj snívalo. Vystrihnúť ručne 1200 kusov asi nie je žiadna sranda. Všetky kolobežky neskôr tlačili v sieťotlači Tomáša Ďurovku. Celý čas boli prítomné, aby žiadna kolobežka nebola krivá, alebo neutiekla na rukáv, jednoducho, aby to bolo tip top. Áno, tak toto sú Miriam a Lenka! A čo vám budeme ďalej rozprávať, pozrite si kolobežkovú kolekciu a v prípade záujmu im napíšte na mile@mile.sk.

Web, facebook

© Grafika: Pavlína Morháčová, fotografie: Zuzana Mitošinková