Keď je mama nerozhodná

S výberom fotiek na blog mám pomerne častý problém, nie je to vôbec jednoduché vybrať zábery, aby sa páčili aj nám i vám. Predsa sme rodičia, máme iný pohľad na naše dieťa a keďže blog vznikol hlavne s myšlienkou nášho rodinného „albumu“ sú jednoducho fotky, ktoré tam nemôžu chýbať.

Ešte nedávno sme si povedali, že príspevky budú obsahovať tak max 10 fotiek, čo bolo pre mňa viac ako náročné. Teraz prišlo opäť k problému, kedy je fotiek viac ako dosť a ja ich jednoducho chcem mať pokope, tak som sa rozhodla, že urobím dva príspevky, kde fotky rozdelím, zároveň sa budú aj trošku odlišovať o jednu vec.

Niekto možno povie, veď tie fotky sú všetky na jedno kopyto, netvrdím, že nie, ale aj napriek tomu nedokážem odolať momentom, kde má Alex vážny pohľad, potom zase niečo objavuje, niekde je smutný, zamyslený, vážny, veselý, prešibaný proste každá jedna fotka vystihuje jeho emócie, ktoré ja ako mama oceňujem a dokážem dookola vnímať krásu detskej tváre, mimiky, radosti aj smútku. 

Riešenie zatiaľ nato nemám, ale budem rada, ak mi poradíte, ako to robíte vy, či sa tiež ťažko lúčite s niektorými fotografiami a necháte si ich alebo dokážete premazať natoľko, že vyberiete pár tých naj naj.