Každú noc si priložte plátky cibule na chodidlá a onedlho sa zbavíte mnohých zdravotných problémov.

Možno tomu najprv nebudete chcieť veriť, no v skutočnosti prikladanie plátkov cibule na chodidlá dokáže vyliečiť mnoho ochorení. Jedná sa o veľmi známu liečebnú metódu, ktorú používali naši predkovia už od 16.storočia.

Čo je však najlepšie, že veľmi dobre tento liek funguje.

Čo všetko dokážu vyliečiť cibuľové obklady na chodidlách?

Pomôžu vám pri:

– znižovaní horučky

– potlačovaní chrípky a nachladnutia

– detoxikácii tela od toxínov

– ničí baktérie a víry

Veľa chorôb je zapríčinených z dôvodu zaneseného tela toxínami, preto ak svoje telo detoxikujete zbavíte sa mnohých ochorení.

Za svoje účinky vďačí cibuľa niekoľkým významným zložkám, ktoré sa v nej nachádzajú. Cibuľa je napríklad bohatá na sírne zlúčeniny, ktorá majú silné protizápalové účinky.

Na akom princípe funguje tento recept?

Ide o to, že na chodidlách sa nachádza cez 7000 nervových zakončení.

Sú to špecifické body, ktoré sú spojené s ostatnými telesnými orgánmi ako napríklad mozog, pečeň alebo srdce.

Preto hneď ako sa cibuľa dostane do kontaktu s pokožkou na chodidle, stimulujú jej zložky uvedené nervové zakončenia a tie priamo ovplyvňujú orgány, ktoré im prislúchajú.

Ako aplikovať cibuľu na chodidlá?

Jednou z možností ako si prikladať cibuľu na chodidlá je použiť ponožky. Jednoducho vložte cibuľu do ponožiek a tie si natiahnite na nohy. Ponožky potom cez noc pridržia cibuľu, aby sa z nohy neskĺzli.

Druhým spôsob je cibuľu pripevniť kuchynskou potravinárskou fóliou. Priložte si cibuľu k chodidlám a tie potom omotajte fóliou.

Oba spôsoby sú rovnako účinné: Do ráno cibuľa zničí v tele baktérie, víry a iné patogény. Naviac podporí detoxikáciu tela od toxínov a zmierni príznaky chrípky alebo nachladnutia.

Podľa doktorky Lauren Federovej, autorky knihy Prírodná starostlivosť o dieťa, sú cibuľové zábaly výborných pomocníkom pri mnohých zdravotných problémoch.

Ako uvádza:

„Okrem liečby nachladnutia, môžu byť cibuľové zábaly použité pri opuchnutých lymfatických uzlinách, bolestiach uší, raste zúbkov alebo aj pri zápale močových ciest.“

Zdroj: YOU WANT TO BE HEALTHY – APPLY ONION COATINGS ON YOUR FEET