Kartónový vláčik

Chladný víkend za nami a Alexova oslava druhých narodenín pred nami. Pôvodne moje predstavy boli o MIckey party, ale veľmi rýchlo nastal zvrat, keď som si uvedomila, že to môjmu milovníkovi vlakov jednoducho nemôžem urobiť. Nápady ako vytvoriť tematické prostredie prišli hneď, ale až teraz sa mi podarilo dostať k prvému plánu.

Samozrejme takýto vláčik si môžete urobiť doma pre vašu radosť a radosť vašich detí. Ja som sa pritom celkom odreagovala, ani som netušila, že to bez problémov dokončím, keďže vždy zistím že mi niečo chýba. Využila som staré krabice, postrihala, polepila a základne tvary boli na svete. Už mi len ostávalo premyslieť, čo ďalej. Do oslavy to ešte stále môžem zmeniť upraviť a vylepšiť.

Nemala som dostatok farebného papiera, tak som si aj trošku zamaľovala spolu s Alexom. Cez noc nechala vysušiť a ráno len polepila všetko, čo bolo potrebné. Teraz už len čakať na oslavu a popracovať na ďalších tematických prvkoch. Vláčik bude slúžit na drobné jedlo a zároveň bude pekným doplnkom na oslave.

Myslím, že táto dekorácia je dôkazom toho, ako sa dá v domácich podmienkach vytvoriť niečo pre potešenie detských očiek a pritom neutratiť veľké peniaze. Som zvedavá ako to celé zapadne do priestorov, kde bude oslava prebiehať, veľmi teším, určite sa s vami podelíme o narodeninovú atmosféru a niečím vás inšpirujeme.

Aj vy radi tvoríte pre svoje deti? Ja veľmi, niet nad veci vyrobené s láskou a pritom stači tak málo, nie je to žiadne umelecké dielo, ale som si istá že Alex sa bude neskutočne tešiť a my s ním.