Juuj

Juuj a máme tu koniec týždňa a s ním spojený koniec nášho týždna slovenskej módy. Moje predstavy boli fotiť na lúke plnej púpav, dopadlo to tak, že púpava stihla odkvitnúť. Tento rok sme nestihli snežienky, magnóliu, unikol nám čerešňový sad, kde sme chceli piknikovať, snáď bude už len lepšie. Dnes sme fotili čiapočku od firmy Juuj, ktorá sa objavila u nás na blogu v príspevku Malý hasič. V ich ponuke sa už nenachádza, ale určite nájdete niečo, čo vám padne do oka. 

Značka JUUJ vznikla v roku 2014, prišla na trh s kvalitnými čiapkami, nákrčníkmi, teplákmi, pribudli trička a aktuálne predstavili novinku šiltovky. Majiteľka hovorí ako vznikla ich značka: „v malej rodinnej firmičke a vzišla z potreby vytvoriť kvalitné, štýlové a funkčné oblečenie pre nášho synčeka a jeho malých kamarátov. Máme radi minimalizmus, šedú a čiernu farbu a „mestský look“. Vecičky, ktoré vytvárame, sú skôr športové a veľmi pohodlné a ľahko kombinovateľné medzi sebou aj s inými značkami.

Sú to kúsky, ktoré skvelo dotvoria každý outfit. Vyberáme si kvalitné materiály, ktoré su certifikované pre detičky do 3 rokov, takže sa nemusíte báť škodlivých farieb a chémie. Chystáme ešte kopec noviniek, tak nám držte palce. Musím úplne súhlasiť, značka Juuj dbá na kvalitu materiálov, jednotlivé produkty sú jednoduché, zároveň praktické, nadčasové a ľahko kombinovateľné. Uvidíme čím nás prekvapia v letnej kolekcii.