Je toto vôbec leto?

Skriňa plná vecí, ktoré sme nestihli ešte ani obliecť a ja mám pocit, že už je pomaly po lete. Rýchle a časté zmeny počasia sú pomaly na dennom poriadku, nić iné nám neostáva len sa prispôsobiť teplotným výkyvom. Doobedia nestíhame fotiť a poobedia až večere sú chladné, v našom prípadne strávené nonstop na odrážadle. Dnes sa mi podarilo presvedčiť Alexa ísť peši, stupnica na teplomeri ukazovala 14°C, ale pocitovo bolo teda docela chladno, silný a studený vietor mi pripomínal skôr jeseň ako leto. 

Siahla som po Alexových nových rifliach zo Zary, mám ich dlhšie kúpené, ale rifle nosíme veľmi málo, potešila som sa, že mu ich konečne vyskúšam. Prekonali moje očakávania, sadli mu presne podľa mojich predstáv. Sú pohodlné, v páse do gumy, z celkom mäkkej rifľoviny, dajú sa sťahovať a majú veľmi pekný odtieň.

Priznám sa, brala som ich skôr kvôli cene, ak by sme náhodou potrebovali, aby mal aspoň niečo, ale veľmi sa mi naňom zapáčili. Ak hľadáte aj vy rifle na príležitostné nosenie, určite tieto odporúčam. Staćí k nim basic tričko, tenisky a máte drobca oblečeného rýchlo, jednoducho a štýlovo. Kvôli chladnému počasiu som prehodila moju obľúbenú bundičku a Alexovu obľúbenú šiltovku. 

Verím, že sa nám počasie ešte ako tak umúdri a stihneme si užiť trošku slnečných lúćov a kopec hrejivých zážitkov. Čas sa nám kráti, posledné leto, kedy si môžem Alexa vychutnať plnými dúškami, čoskoro mi ostanú už iba spomienky na dni, ktoré sme trávili 24h denne spolu, bude mi to veľmi chýbať, lebo len na momenty s našimi deťmi nikdy nezabudneme, vždy budeme na ne s láskou spomínať a chcieť ich vrátiť späť.