Jarný detox je tu! Poď spolu so mňou a Yves Rocher zažiť #7DaySpringDetox

Jar je pomaly tu, aj keď tento víkend bol dosť studený. S  jarou sa začína prebúdzať nový život a nové výzvy. Yves Rocher si pripravilo skvelú myšlienku #7DaySpringDetox a oslovil ma, aby som vám ukázala mojich 7 dní detoxu. Musím sa priznať, že zatiaľ som ani raz žiadny detox neabsolvovala, takže toto bude aj výzva pre mňa! 🙂 Preto vám budem teraz po celý týždeň ukazovať ako sa snažím svoje telo, svoju pleť ale i myseľ detoxikovať. Yves Rocher má aj skvelú radu na pleť s názvom Elixir Jeunesse, ktorá dokonalo vyčistí vašu pleť, zdetoxikuje a chráni ju pred všetkými zlými vecimi vo vzduší / a keby ste vedeli, koľko tam toho je / – aj vy si večer pri odličovaní nájdete na tampóne okrem hnedej škvrny od make-upu aj niečo sivé/tmavé ? To sú presne tie nečistoty, ktoré sa nachádzajú všade okolo nás. Onedlho budú v predaji aj ďalšie tri zaujímavé produkty, ktoré už teraz testujem, aby som vám vedela povedať aké budú.
2018-03-102b08-03-492b1-6789611
img_5273-7534329 A vôbec by to nemalo zmysel, keby som si túto svoju myšlienku nechala pre seba, preto sledujte ma celý týždeň a inšpirujme sa navzájom! Nezabudnite ma sledovať na Instagrame, kde budem ukazovať každý deň môjho detoxu a rada sa vás inšpirujem aj od vás. Zapojte sa so mňou do tejto výzvy a ukážte ako vyzerá taký detox u vás. Použite hastag #7dayspringdetox #jarnydetox  #mojdetoxrecept #ElixirJeunesse #yvesrocherslovensko  a ja si rada poziem všetky vaše príspevky. Tri najlepšie príspevky vyberiem a vyhrajú celú radu kozmetiky Elixir Jeunesse v hodnote  , ktoré vám pomôžu zdetoxikovať aj pleť. 

Užite si teda nedeľu a zajtra už začíname pekne od rána!

Krásnu nedeľu,

Suzzie

Volám sa Suzzie a rada vás prevediem svetom kozmetiky, krásy a zábavy. Milujem skúšať kozmetiku, líčiť sa a variť. Už niekoľko rokov vám prinášam články zo sveta kozmetiky a môjho života. Rok 2016 bude ešte lepší! Teší ma, že si zavítala na môj blog a verím, že sa ti v Suzzie world bude páčiť!