Jar vo februári

Síce ešte stále trošku studená, ale na slniečku veľmi hrejivá stále zima, zladení v mojich obľúbených tónoch. Dnes sme sa vonku dlho neohriali, ak to bolo 15min, tak aj to je veľa. Máme len pár záberov, kým sa Alex nerozhodol ísť cikať a samozrejme prišlo k nehode, tak sme sa museli vrátiť. Neviem, či sa nám to niekedy vôbec stalo, ale tak stáva sa a nie vždy je všetko, tak ako by sme chceli. Potom sme už strávili čas len na ulici a u pradedka, kde sme urobili zopár záberov, ktoré uvidíte v ďalšom príspevku.

Dnešný spoločný outfit sa mi v celku pozdával ja som konečne prevetrala klobúk a Alex mal po sto rokoch jeansy. 🙂 Pre zmenu sa trošku povenujem sebe a môjmu šatníku. Neviem, či by vás zaujímala aj dámska móda, ale občas sa mi podarí uloviť pekné kúsky za smiešne ceny.

Nekupujem pre seba často a vôbec nie drahé značky, občas sa niečo nájde, ale minimálne, hlavne topánky. Inak moje outfity sú vyskladané z bežných značiek a aj to väčšinou v akciových cenách. Verili by ste, že napríklad tento kabát ma stál 10€?

Mám pocit, že na Alexa nekúpim lacnejšie alebo v rovnakej cene. Odkedy sa nám drobec narodil, mám na seba menej a menej času a zároveň aj menej peňazí na rozhadzovanie za moje oblečenie. Väčšinu času som aj tak v teplákoch a je mi jedno, čo vlastne na sebe mám. Ak natrafím na niečo pekné v dobrej cene, tak doplním šatník, ale viac menej ide o jednoduché kúsky, ktoré sú nadčasové a poslúžia mi viac rokov.

Zakladám si najmä na doplnkoch ako sú v zime šále, čiapky, ktoré si obmieňam a mám tak aspoň pocit ako takej zmeny. Kabelky nosím minimálne, ale nejaké mám v zásobe, ako sa aj vytiahla pri tomto outfite. Základom je u mňa pohodlnosť a mojimi obľúbenými farbami sú čierna, biela, červená ale nepohrdnem ani zemitými odtieňmi.