Hodinky KOMONO – tip na štýlový vianočný darček!

INZERCIA l Poznáte značku KOMONO? Je pôvodom z Belgicka a založili ju v roku 2009 dvaja mladí charizmatickí podnikatelia, Anton Janssens a Raf Maes z Antverp. Od tej doby sú významný vývozným belgický artiklom okrem čokolády a piva, tiež hodinky. KOMONO od svojho vzniku totiž raketovo rastie a nie je sa čomu diviť.

Ich hodinky sú totiž moderné, nadčasové, minimalistické a hlavne dizajnovo veľmi podarené. Komono v sebe mieša umení, dizajn a módu. Maže línie medzi klasikou, retrom a futurizmom, medzi pánskym a dámskym. Preto sú tak obľúbené medzi mladými. V modeloch hodiniek sa nájde dosť kúskov pre mužov aj pre ženy, ktoré padnú vám i vašej pánske polovičke. Môžete si ich medzi sebou pokojne požičiavať 🙂

Každý rok pri návrhoch nových modelových radov spolupracuje Komono s iným umelcom. Preto sa kolekcia každoročne líšia a majú tak neopozeraný dizajn. Zberateľské limity vďaka tomu rastú na hodnote, takže sú hodinky vlastne aj takou investíciou. Ideálne ako tip na vianočný darček pre seba alebo niekoho blízkeho.

Tipy na vianočné darčeky pre seba

KOMONO sú hodinky pre každú cool girl. Sú elegantné, štýlové a v minimalistickom prevedení, preto sa dajú veľmi jednoducho kombinovať s každým outfitom. Dodajú vášmu looku posledný štýlovú bodku, pretože veľmi dobre vieme, že outfit robia práve také detaily, ako sú super hodinky.

komono1-5956670

Napíšte si Ježiškovi napríklad práve o jedny z týchto:

Walther Silver Mesh

Komono Estelle Deco Off White

Estelle Monte Carlo White Croc

Estelle Royale Rose Gold Grey

Všetky dámske hodinky z našej ponuky nájdete >>>TU TU