Havarijný stav

Nemôžete sa už na to dívať? Zo strechy vám zateká do domu a vedrá už nestačia? Čo treba robiť? Nastáva havarijný stav, s ktorým treba urgentne niečo robiť, kým sa na vás strecha nezrúti. Podopieranie už nestačí, treba rýchlu výmenu! Alebo vám prúdi vzduch zo škáričiek? Volajte na pomoc spoločnosť PS Group! Kde ju hľadať? Na stránke psgroup.sk. Odošlite správu a počkajte, kým vám zabezpečia zateplenie plochej strechy.

Diery v streche

Prečo vznikajú vo vašej streche diery? Žeby nejakým nedopatrením vám niekto naschvál navŕtal diery do strechy? Blbosť. To je nemožné! Havarijný stav strechy nastáva najmä vtedy, ak už má strecha nejaké tie roky za sebou. Veď predsa nič nevydrží večne, ani zdanlivo kvalitné strechy, ktoré ste kedysi nasádzali na váš domček! Kedy ste vy naposledy rekonštruovali strechu na vašom domčeku? Alebo ste to neboli vy, ale ešte vaši rodičia? Skúste sa zamyslieť a spomenúť si. Ak to však boli ešte vaši rodičia a strecha má už nejaké tie roky za sebou, je jasné, že sa bude hlásiť o rekonštrukciu. Nech už je na tom vašom domčeku poriadna strecha, nemyslíte?

Avšak ak je ešte vaša strecha v relatívne dobrom stave, stačí ju len otepliť. Zatekaniu a fúkaniu cez strechu bude už koniec. Budete chránení pred vonkajšími vplyvmi. Ak chcete rekonštruovať bytovú jednotku, prispeje vám štát určitou finančnou čiastkou?

Pomoc od ŠFRB

Môžete požiadať o pomoc zo Štátneho fondu rozvoja bývania. Ak sa vlastníci bytovej jednotky rozhodnú na rekonštrukcii bytovej jednotky, majú možnosť požiadať o úver od ŠFRB. Nečakajte, kým na vás spadne strecha, obráťte sa sa na fond a žiadajte o finančný obnos peňazí. Avšak nezabúdajte, že pri takejto rekonštrukcii a riešení úveru musíte splnomocniť jednu zodpovednú osobu. Nie, že o úver budú žiadať všetci a potom vznikne zmätok! Využite ŠFRB hneď a teraz!

Pomoc pri preprave materiálu

Neviete, ako si poradiť s pohybom stavebného materiálu po stavenisku? Nosiť ho nemôžete, veď by ste prišli o kríže! Ponúkame vám jednoduché riešenie, a to zaobstarať si nový vysokozdvižný vozík, ktorý vám hravo prenesie materiál z miesta na miesto. Vďaka jednoduchému ovládaniu a kvalite vyhrávajú na trhu vysokozdvižné vozíky od spoločnosti Jungheinrich.

Reklamný text