GREY NAILS

img_20160217_221528-5437647 Jéé, konečne piatok! Verím, že ste si túto vetu povedali dnes aj 10-krát. Ja piatky milujem pretože opadne zo mňa pocit, že musím ráno skoro vstávať, ísť do školy, nalíčiť sa, urobiť si vlasy atď. Po piatku ide tiež veľmi pekný deň, ktorý mám možno ešte viac rada ako piatok – Sobota! Vstanem neskoro, už je svetlo, ak je slniečko tak je najlepšie. V kľude sa naraňajkujem, poležím v postieľke a užívam si ten super pocit voľna a väčšinou píšem článok. 🙂 No o inom som vám dnes chcela povedať. Už dlhšie som zháňala nejaký sivý odtieň, ktorý by vyzeral na nechtoch super. Jemne pastelový.
img_20160214_140120-7917157 img_20160214_100648-7080154

No a už viete, že bol výpredaj Essence produktov a tam sa nachádzal jeden lak so sivým odtieňom. Z rady „i love trends“ odtieň „14 sunny london“.Kúpila som ho – posledný kus a už v aute som si ho chcela nalakovať. Je naozaj pekný, má však svoje chybičky. Lak ma latexový – matný efekt. Lakuje sa veľmi zvláštne, zostávajú také tie pruhy. Ja som naniesla na lak ešte „top coat od Essence the gel nail polish“ a tie pruhy sa upravili a lak sa nádherne leskol. Sestra si tiež lakovala ale ona si ho však nechala v originálnom stave. ďalšia chybička je výdrž, na druhý deň sa mi už špičky začali odlupovať. Normálne som smutná z toho. :/ ALE! Sestre stále drží celkom dokonale, takže neviem kde bude chyba ale budem ho nosiť aj tak! Lebo je nádherný.. 🙂

Čo hovoríte naň ? Páči sa vám ? 🙂 Na tej prvej fotke je už po jednom dni a je vidieť že na palci je už odlupnutý. :/

Volám sa Suzzie a rada vás prevediem svetom kozmetiky, krásy a zábavy. Milujem skúšať kozmetiku, líčiť sa a variť. Už niekoľko rokov vám prinášam články zo sveta kozmetiky a môjho života. Rok 2016 bude ešte lepší! Teší ma, že si zavítala na môj blog a verím, že sa ti v Suzzie world bude páčiť!