Dve líšky

Väčšinou som utorky vyčerpaná, chodíme plávať do Trnavy a v poslednej dobe má Alex odpor k potápaniu a zapájaniu sa do plaveckého rozvrhu. Stále čakám kedy to skončí, kurzy ubiehajú a on si ide len to svoje. Unavuje ma to asi viac ako jeho, že v tej vode musím dozerať, naháňať ho hore dole okolo bazéna až to nakoniec vzdám a skončíme skôr ako ostatné deti.

Vrátim sa vždy po obede, tak rýchlo chystám obed a čakám na chvíľku pre seba, ktorá neprichádza, lebo mladý poobedné spánky nepotrebuje.

Nevadí, dáme kávu a fičíme ďalej. Dnes som absolútne nemala chuť ani plán ísť fotiť. Neviem akým spôsobom, ale Alex sa naučil slovíčko fotiť a nejak sa mu zapáčili naše výlety a od včera hovorí fotiť von.

Zlatý je ako hrom, keď to dnes zopakoval, nedalo sa mi inak, ako rýchlo niečo vyhádzať zo skrine a vybrať sa na prechádzku prírodou a načerpať silu. Oplatilo sa, bolo výborne, ja milujem miesta, kde za celý čas nikoho nestretnete a užívate si ten neskutočný kľud, spev vtáčikov, šum vetra, to je presne čo mám rada a čo potrebujem, aby som dobila baterky. 

Podobný outfit sa u nás už objavil, ale dnes som ho ladila do iných farieb, tak verím, že sa vám bude páčiť, niekedy mám pocit, že čím menej niečo plánujem, tým lepší je výsledok. Z domu som odchádzala na vážkach ako to celé vynikne, ale pri triedení fotiek som sa nevedela sama rozhodnúť ktoré ponechať, preto vás zase zaplavíme fotkami, keď už som také nerozhodná.