Duchovné cvičenia pre každého

Aj vy máte túžbu sa počas tohto pôstneho obdobia viac stíšiť? Jednou z možností je aj zúčastnenie sa niektorých z pôstnych duchovných cvičení. Dnes sme pre vás vybrali rovno tri. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. Originálne manželské rekolekcie

Túžite si obnoviť svoj vzťah s manželským partnerom? Dobrou príležitosťou môžu byť pre vás “Originálne manželské rekolekcie”, ktoré sa uskutočnia od piatka 31. marca a potrvajú až do nedele 2. apríla. Miesto konania stretnutia bude v Melčiciach-Lieskovom. Program patrí do série programov FIRES organizovaných spoločenstvami kresťanských rodín po celom svete.

2. Jednodňová duchovná obnova

Všetky dievčatá a ženy od 16 do 35 rokov sú pozvané na jednodňovú duchovnú obnovu, ktorá sa uskutoční v sobotu 1. apríla v Centre Salvator v Bratislave. Ak chceš vstúpiť spolu s Mojžišom do ticha, mlčať v múdrosti vnútorného bohatstva a tak hlbšie prežiť sviatky tvojho vykúpenia, tak ťa pozývame na toto stretnutie. Celou duchovnou obnovou vás budú sprevádzať sestry Monika a Gabriela z Kongregácie sestier Najsvätejšieho Spasiteľa.

3. Otvorená pôstna duchovná obnova  

Aj naša dnešná posledná pozvánka bude pozvaním na duchovné cvičenia, konkrétne na “Otvorenú pôstnu duchovnú obnovu s pátrom Ivanom Barusom“. Uskutoční sa od soboty 1. apríla a potrvá až do nedele 2. apríla v priestoroch Veľkej sály exercičného domu pri kostole Narodenia Panny Márie v Marianke. Témou stretnutia je myšlienka “Ako sa oslobodiť a prečo mnohí nie sú oslobodení?”

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.