Dovolenkový outfit no4.

Toto je náš posledný spoločný, ktorý sme stihli nafotiť počas našich prechádzok pred večerou. Je môj obľúbený, keďže som tento rok prepadla žltej farbe a celé leto som čakala nato, kedy si tieto šaty konečne oblečiem, aby na mne ako tak vyzerali. 😊

Sú veľmi jednoduché, z príjemného padavého materiálu. Dokonca som si k nim dala robiť aj jemný kvetinový opasok, no napokon pri mori som dala prednosť kvetinovej čelenke a voľnejšiemu strihu. Dúfam, že sa mi podarí opasok ešte zúžitkovať a ukázať vám zručnosť jednej veľmi milej a šikovnej pani (ak by vás zaujímalo, nájdete ju na MK ako gerhardova alebo aj na fb ako Zuzig Doplnky, ak máte rady kvety a doplnky z nich určite odporúčam). Na útese pofukoval vetrík a šaty tak menili svoj tvar. Pre mňa to bola výborná kúpa, aj keď som si ich tento rok moc neužila, ale dokúpila som ich ešte aj v ružovej farbe, čo sa mi tak zapáčili. Oboje som kúpila v Tescu, žlté za 11€ v akcii a druhé ešte za menej 9€. F&F mám osobne veľmi rada, či už na nákup pre nás alebo pre malého, taktiež ich bytové doplnky.

Vpodstate toto bol jediný outfit, ktorý som počas dovolenky plánovala s malým nafotiť a nejako sa to celé zmenilo a nafotili sme ich omnho viac, čo ste už mali možnosť vidieť. Ešte na vás v blízkej dobe čaká malinké prekvapenie. Dúfame, že sa vám naše dovolenkové fotky páčia a nejaké ešte časom pribudnú. 

Mama

Alex

  • košeľa: Old Navy
  • rifle: Zara