Dosiahnite to, na čom vám najviac záleží!

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina spolu s Mariánom Kolníkom pozýva na seminár FOCUS – Dosiahnite to, na čom vám najviac záleží! Uskutoční sa v dňoch 17. – 18. 5. 2018 v Kúpeľoch Nimnica. Seminár je certifikovaným kurzom spoločnosti FranklinCovey a je určený najmä pre podnikateľov. Aktívne absolvovanie seminára má viesť k úbytku stresu a frustrácií, osvojeniu si procesu stanovovania najdôležitejších cieľov, nárastu sebavedomia a pracovného elánu, používaniu spoľahlivého a uceleného systému plánovania a ku každodennému sústredeniu sa na priority. Účastníkom ponúka navyše možnosť zažiť spoločenstvo kresťanských podnikateľov, neformálne rozhovory, wellness a načerpanie inšpirácie do podnikania i osobného života.

“Pozývam vás na seminár, ktorý presahuje tradičné metódy organizácie času zamerané na to, aby sme pracovali rýchlejšie, usilovnejšie a viac… Kurz ponúka iný pohľad na zameranie sa – ponúka kompas. Pretože to, KAM ideme, je oveľa dôležitejšie než to, AKO RÝCHLO ideme,” približuje seminár Marián Kolník.

Cena kurzu 290 € zahŕňa účastnícky manuál, vstup do wellness 17. 5. 2018 (štvrtok) popoludní, diskusiu s Mariánom Kolníkom vo štvrtok večer, ubytovanie – 1 noc v dvojlôžkovej izbe v Kúpeľoch Nimnica, stravu – raňajky, obed a 2x večera, občerstvenie počas kurzu. Na seminár je možné sa prihlásiť do nedele 13. 5. 2018 na stránke www.rozvijame.sk.

Marián Kolník má dlhoročné skúsenosti v medzinárodnom finančnom sektore a riadení veľkých nadnárodných projektov. Je certifikovaným lektorom a klient partnerom vo FranklinCovey, kde sa venuje osobnostnému rozvoju, leadershipu a firemnej kultúre. Vo svojej firme CIRE Consulting poskytuje poradenské služby z oblasti biznisu. Odborne podporuje aktivity KAN a Teach for Slovakia. Je zakladateľom Centra obnovy rodiny a spoluzakladateľom akreditovaného vysokoškolského štúdia „Náuka o rodine”.