Do 12. apríla kuriér zdarma na Ver.sk a nový rodinný film CAMP

Poštovné zadarmo v e-shope Ver.sk od 7.4.-12.4. 2016 a nový film rodinný film CAMP.

Internetový obchod Ver.sk ponúka od 7.4.2016 (štvrtok) do 12.4.2016 (utorok) akciu poštovné zadarmo. Richard Štefák, riaditeľ Ver.sk:

Rozhodli sme sa vyjsť zákazníkom v ústrety. Nikoho nebaví platiť poštovné. Je to poplatok navyše. Akási daň za pohodlie objednať si tovar priamo z vlastnej obývačky. Teraz na šesť dní sme aj túto nepríjemnosť odstránili. Keď si budú zákazníci na Ver.sk objednávať tovar, stačí v druhom bode nákupného košíka zadať kód KURIER a poštovné uhradíme za vás. Zároveň by sme radi dali do pozornosti nový film s kresťanskými hodnotami s názvom CAMP, ktorý prinieslo na Slovensko naše vydavateľstvo Ver.sk. Je to jeden z najlepších filmov s kresťanskou tématikou aké som videl. Celá táto „sranda“ nás stála okolo 6.000 EUR. Licencie, dabing, titulky, mixovanie a tlač médií. Výsledok však stojí za to. Posolstvo tohto filmu bude mať silný vplyv na životy ľudí, ktorí, ho budú pozerať. Do 20.4. predávame film s 20% zľavou.”

Pozrite si trailer k filmu CAMP 

O filme CAMP

“Úžasný film pre celú rodinu”. – Mária Podhradská. “Camp ma naozaj dostal!” – Pavol Strežo. CAMP má slovenský dabing, anglický jazyk a poľský. Titulky sú slovenské, poľské, české a maďarské. Ken, finančný poradca, sa prihlási ako animátor do letného tábora pre deti, aby zapôsobil na potenciálneho klienta. Stretáva sa s Elim, 10- ročným chlapcom, ktorý má vopred voči táboru nenávistný postoj. Kenova podráždenosť Eliho rebelstvami v tábore ho napokon dostáva do problémov s riaditeľkou tábora Tammie. Avšak, keď Ken objaví Eliho temnú stránku minulosti, jeho antipatia sa mení na súcit. Ale ako napraviť roky zranení za pár dní v letnom tábore? Na základe skutočných udalostí obyčajných ľudí, ktorí poskytujú mimoriadnu pomoc pre zneužívané a zanedbané deti. CAMP je príbehom nádeje, ktorá žiari pre zabudnuté deti. “S Campom si užijete množstvo zábavných situácií, ale hlavne aj momenty, ktoré váš život nenechajú bez odozvy. CAMP pohne vašim životom .”

Ver.sk

Inzercia