Dajte si dlane vedľa seba a zistíte čo hovoria vaše čiary manželstva!

Väčšinu ľudí zaujíma dozvedieť sa viac o ich budúcej kariére, láske, rodine a niektorí dokonca kvôli tomu navštívi aj veštkyňu. To čo nás zaujíma najviac je, kto je láska nášho života. V skutočnosti by sme chceli už vedieť všetko o tej osobe, ešte predtým ako by sme sa mali stretnúť, v domnienke, že možno vďaka tejto predikcii rýchlejšie nájdeme toho pravého.

Našťastie existuje spôsob ako sa dozvedieť o svojej láske viac aj bez toho aby sme chodili za veštkyňou. Svoj príbeh lásky si môžete prečítať aj sami len pohľadom na svoje dlane, z prvej čiary pod prstami. Je to čiara manželstva, ktorá hovorí veľa o stave vášho vzťahu prípadne manželstve.

1) Obidve čiary sú na rovnakej úrovni

Patríte k ľudom, ktorí majú šťastie na partnera. Vás partner bude citlivý a nežný a bude sa riadiť zdravým rozumom. Vyberáte si partnera, ktorý má správne hodnoty a vďaka tomu sa bude páčiť a bude akceptovaný aj vašou rodinou.

2) Čiara na pravej dlani je vyššie

Váš partner bude tvrdohlavý a to čo si myslia ostatní, mu je viac menej ukradnuté. Máte blízko k starším ľudom a oni vás rešpektujú, preto je možné, že váš partner bude o niečo starší, než ste vy.

3) Čiara na ľavej dlani je vyššie

V tomto prípade máme pre vás jednu dobrú a jednu nie až tak dobrú správu. Váš partner bude človek, ktorý sa ničoho nebojí, má rád nepoznané veci a bude patriť k atraktívnym ľudom. No na druhej strane môže mať tendenciu byť agresívny. Je veľmi pravdepodobné, že vašim budúcim partnerom bude cudzinec, ktorého náhodne spoznáte.