Čo o vašej povahe prezradí tvar vášho poprsia? Budete prekvapená ako to sedí!

1. Ste rafinovaná intelektuálka

Máte úžasnú a rafinovanú osobnosť. Ostatným sa zdáte máličko rezervovaná. Ste rýchlo mysliaca bytosť s vysoko rozvinutým intelektom – dokážete vyriešiť akúkoľvek hádanku. Ostatných občas trochu obťažujete diskusiami, v ktorých máte často úplne iný názor ako väčšina. A často ich rozpútavate ako prvá. Dôležité sú pre vás ale aj pokoj a pohodlie. Máte však tendenciu byť a konať sama za seba a nevenovať príliš priestoru a pozornosti pocitom. Väčšinou sa snažíte zostať silná a vyrovnaná a hoci emócie pochopiteľne cítite, snažíte sa ich skrývať.

2. Ste veľmi nezávislá a zrodená k tomu byť vodkyňou

Ste šťastný človek, ktorý takmer nikdy nežiada ostatných o pomoc. Väčšinou bývate v spoločnosti postavená veľmi vysoko a ste veľmi úspešná. Na prvé miesto staviate logiku a váš život by sa dal prirovnať k hernej stratégii. Každý by vám mohol závidieť vaše sebaovládanie. Chcete držať opraty vo vlastných rukách. Pôsobíte možno trochu chladne, ale rozhodne pokojne a stabilne. Ste rodenou vodkyňou!

3. Ste veľmi očarujúca a dobrodružná povaha

Ste osoba slobodného a moderného ducha. Ste inovatívna – obyčajné veci a situácie často premeníte na neobyčajné. Ste impulzívna a každý deň je pre vás novým dobrodružstvom. Avšak, väčšina z vašich aktivít má svoj skrytý účel a vaše správanie často šokuje okolie. Občas sa vám podarí ostatných uraziť.

4. Ste optimistka a rojko. Máte “ženskú” dušu, tichú a zasnenú.

Vždy vo všetkom vidíte to pozitívne. Aj keď máte starosti, pozitívny výraz vašu tvár neopustí. Vždy máte pre ostatných úsmev a trochu citu. Ste inteligentná a pracovitá, niekedy aj plachá. To ale nie je vidieť na prvý pohľad, pretože je s vami zábava. Váš humor ale môže niekedy ublížiť aj tým, ktorých milujete.

5. Ste nezabudnuteľná a plná vášne

Ste odvážna; vaša osobnosť je úchvatná a atraktívna. Náročné úlohy v živote riešite s veľkým zápalom. Majte ale na pamäti, že vaša vášeň k životu má aj svoju temnú stránku – niekedy bývate bezohľadná. V okolí zanechávate veľmi silný dojem a priťahujete všeobecnú pozornosť. Rozhodujete sa veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie strácate nervy.

6. Spoľahlivá a milá. Ste láskavá.

Máte vďačnú povahu a zároveň rada pomôžete všetkým, ktorí pomoc potrebujú. Udržíte tajomstvo a dokážete udržať aj rovnováhu medzi dvoma znepriatelenými stranami a priniesť do ich sporu harmóniu. Ľudia si užívajú pobyt vo vašej prítomnosti. Keď sú s vami, cítia sa ako doma.

7. Ste múdra a dôstojná. Ste chodiaca múdrosť a duchovnosť.

Pôsobíte veľmi dôstojne. Vždy sa snažíte na sebe pracovať. Máte radi dobré knihy a kedykoľvek môžete, snažíte sa naučiť niečo nové. Vašou filozofiou je spájať malé veci do veľkého obrazu vášho života. Ste pacifistka a viete byť dobrou priateľkou, ale vaše vlastné záujmy sú pre vás na prvom mieste.

8. Neobyčajná a kreatívna

Ste obľúbená a vaše okolie vás hodnotí veľmi kladne. Veľa premýšľate, ale máte sklony k melanchólii. Ste kreatívna a expresívna. Často robíte vecí svojím vlastným špecifickým a zvláštnym spôsobom. Nikdy si nenecháte ujsť príležitosť ukázať ostatným, že ste iná. Ale ste zároveň veľmi očarujúca a šarmantná a ostatní vás jednoducho zbožňujú.

9. Ste mravná, cnostná a počestná

Máte vyberané spôsoby, ste neskazená a plná cnosti. Jednoducho komunikujete s ostatnými. Napriek tomu sa na prvý dojem zdáte byť plachou bytosťou. Viete veľmi dobre, kým presne ste, veríte si a vaše úsudky sú často správne. Ľudia sa na vás často obracajú so žiadosťou o radu alebo názor. Patríte medzi tých, ktorí dokážu veľké veci. Ste naozaj veľká osobnosť!

Zdroj: vipzeny.cz