Čo nás čaká pri tohtoročnej prehliadke Victoria´s Secret?

Každoročná prehliadka, anjelikov snáď najznámejšej značky spodnej bielizne Victoria´s Secret, patrí medzi najpopulárnejšie prehliadky vôbec. Modelky sa na ňu pripravujú aj polroka dopredu, aby boli v top forme. Čím nás prekvapí tento rok, už o pár dní?

Prehliadku môžete sledovať 28. novembra, konať sa bude v Shanghaji. Tešiť sa môžete na stálice ako Alessandru Ambrosio a Adrianu Limu, tie už sú neodmysliteľnou súčasťou šou. Po ročnej pauze sa vracia aj kráska Candice Swanepoel, tá sa vracia po pôrode synčeka. Po dvojročnej prestávke prichádza opäť na scénu aj Karlie Kloss. Ďalšími anjelikmi budú Elsa Hosk, Jasmine Tooke, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Lily Aldridge, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill a iné. Na móle uvidíme aj nové tváre, premiéru bude mať až 17 modeliek.

Žiaľ, tento rok vynechajú prehliadku kamošky Kendall Jenner aj Gigi Hadid. Sestra Gigi, Bella Hadid však predvádzať bude! Kendall bude chýbať kvôli konkurenčnej spolupráci so značkou LaPerla. Neuvidíme ani modelky Joan Smalls, Irinu Shayk a  Behati Prinsloo, ktorá je tehotná s druhým dieťaťom.

Kreatívnym kostymérom sa pre tento rok stáva módny dom Balmain, jeho kolekciu si budete môcť zakúpiť od 29.11. aj na e-shope. V jeho kolekcii nebude chýbať koža, kamene a vybíjanie. Kreatívny riaditeľ značky Balmain sa vyjadril, že kolekcia je určená pre sebavedomú a silnú ženu, pre sexy dievča, ktoré vie, čo chce.

Neodmysliteľnou súčasťou VS show je aj Fantasy Bra. Exkluzívna podprsenka s hodnotou niekoľko tisíc až miliónov eur, ktorá býva posiata drahokamami. Modelka pre  Fantasy Bra je tento rok Lois Ribeiro, predvedie na sebe podprsenku v hodnote až 2 milióny eur! Podprsenka je ,,ušitá” z 18k zlata, diamantov, zafírov, topázov. Navrhnutá je značkou Mouawad. Fantasy Bra nájdete TU

Na prehliadke sa to bude trblietať jedna radosť, okrem Fantasy Bra uvidíme aj bielizeň a anjelské krídla posiate kryštálmi Swarovski.

Zdroj: Harpersbazaar.com | Foto: Instagram