Čínsky doktor prezradil, že toto je najlepší spôsob, ako odstrániť žlčové kamene. – Stránka 2

1. Počas prvých 5 dní kúry jedzte 4 až 5 jabĺk denne, prípadne vypite každý deň 4 poháre čerstvého jablčného džúsu. Džús si vyrobte vlastný, pretože kupovaný už nemá takmer žiadnu nutričnú hodnotu. Počas týchto 5 dní majte pravidelnú stravu.

2. Na 6. deň vynechajte obed. Namiesto neho rozpustite 1 čajovú lyžičku horkej soli (Epsomská soľ – síran horečnatý) v pohári vlažnej vody a túto zmes vypite.

3. Postup s horkou soľou zopakujte aj o 8. hodine večer. Síran horečnatý totiž podporuje funkciu vylučovania žlče.

4. Tesne pred spaním potom v pohári zmiešajte čerstvú šťavu z polovice citróna s 1 až 1,5 dl olivového oleja a vypite to. Olivový olej premaže žlčové kamene a umožní im ľahšie sa pohybovať v žlčovodoch.

5. Nasledujúci (7.) deň ráno zaznamenáte po veľkej potrebe plávať v toalete zelenej kamienky.

Doktor Lai hovorí, že niektorým pacientom sa takto podarilo vyplaviť 50 až 60 žlčových kameňov. Zaznamenané sú však aj prípady so 100 kameňmi.

Záver

Neváhajte a v rámci pravidelnej detoxikácie vyskúšajte túto efektívnu metódu na prečistenie vašich pečene, žlčníka a žlčovodov.

Uvedenú kúru môžete vyskúšať aj keď nemáte žlčové kamene, pretože pomocou tejto kúry dokážete podporiť funkciu normálnej tvorby žlče.