Chystáte sa na letný festival? S týmito tipmi vás zaručene nikto neprehliadne! – FASHIONmagazin.sk

Leto, slnko, voda, festivaly… dokonalá idylka na ktorú čakáme celý rok. Počas dlhých zimných mesiacov snívame o tom, že sedíme pri vode s priateľmi a v pozadí nám hrá dobrá hudba. Obdobie snívania sa už však skončilo a slnečné počasie si priam pýta nejakú poriadnu open air akciu, akých máme obrovský počet aj na Slovensku. 

Ak ste si už vybrali ten správny festival, otázkou zostáva, čo ďalej? Zúfalo pozeráte do skrine a zisťujete, že vôbec neviete, čo na seba a pri pohľade na vlasy vás chytá záchvat paniky. Avšak vyskladať outfit na festival nie je vôbec také zložité, ako sa zdá.

Veľmi dobrým zdrojom inšpirácie je napríklad festival Coachella, ktorý každoročne ponúka prehliadku toho “naj z naj”. Takisto na Youtube nájdete obrovské množstvo nápadov, ktoré vám zachránia život (minimálne ušetria hodiny pri výbere toho správneho oblečenia 🙂 ). Čo sa týka účesu, poriadny festival si zaslúži viac ako obyčajný konský chvost. Nechajte sa takisto inšpirovať tutoriálmi, ktoré vám pomôžu stať sa tou pravou festivalovou divou!

Ako na festivalový outfit?

Ako na festivalový účes?

Ako na festivalový make-up?

Foto/Video: Youtube