Chcete byť stredobodom pozornosti? Toto chlpaté ČUDO na vašich nohách sa o to postará!

Potom ako sa na prehliadke známej módne značky Saint Laurent, objavili vysoké biele čižmy siahajúce až po kolená, rozpútala sa búrlivá diskusia o ich použiteľnosti na bežné nosenie. Taktiež sa viedli debaty o tom, či ich je vôbec možné, vhodne doplniť do outfitu. Tieto čižmy by neboli ničím prevratným, keby neboli po celej svojej dĺžke pokryté niečím, čo pripomína perie. 

Tieto extravagantné čižmy nie je jednoduché zakomponovať do svojho šatníka, avšak jeden názorný príklad na seba nenechal dlho čakať. Celosvetovo obľúbená speváčka Rihanna nám ukázala ako je možné tieto úžasné čižmy skombinovať. Hoci to nebola ľahká úloha, podarilo sa jej to bravúrne, chlpaté čižmy dodali klasickým čiernym šatám ten správny šmrnc a oživili celý outfit. Tmavomodrá denimová košeľa sa taktiež vynikajúco hodí nielen k šatám, ale aj k spomínaným čižmičkám. Nie nadarmo ju môžeme nazvať kráľovnou štýlu.

S podobným nápadom, uviesť na trh topánky skrášlené perím, prišla vo svojej minulej kolekcii aj módna značka Prada. Táto kolekcia potešila naše oko nielen sandálkami na podpätku, ktorých remienok je zdobený neprehliadnuteľným farebným perím, ale taktiež niečím kožušinovým, čo je možné prirovnať k poltopánkam, či mokasínam.

Módne značky myslia aj na pánov a taktiež im dopriali menšiu dávku kožušinky.

Kožušinových topánok, či topánok obohatených o perie, by sme sa rozhodne nemali báť ani v súčasnej zimnej sezóne. Nielen, že nás príjemne zahrejú, ale ako bonus ozvláštnia aj ten najnudnejší outfit a rozhodne sa vďaka nim staneme neprehliadnuteľnými.

Zdroj: Vogue.com | Foto: Instagram.com, Freepik.com